Вівторок, 25 Серпня 2020 / Опубліковано Новини

26 серпня відбудеться урочисте відкриття баштового годинника на фасаді Зали камерної та органної музики.

Унікальний годинник довгий час залишався нерухомим. Відновити його роботу планували давно, та заклад комунальний, і коштів на це не виділяли. Аби ексклюзивний хронометр запрацював – керівник філармонії Микола Орешко звернувся до ГО “Рівне Разом” з проханням посприяти у дороговартісному ремонті. Віктор Шакирзян, голова організації, підтримав ідею реставрації годинника, адже вважає його родзинкою філармонії та міста.

Процес реставрації хронометра відбувався у декілька етапів, годинникарі провели підготовчі, очисні та реставраційні роботи. Тож, тепер баштовий годинник працює та стійкий до кліматичних умов. А завдяки спеціальному механізму щогодини з нього лунатимуть всесвітньо відомі композиції.

Напередодні, Віктор Шакирзян, голова громадської організації «Рівне Разом» та Микола Орешко, директор Рівненської обласної філармонії, ініціювали конкурс, аби рівняни обрали кращі композиції для баштового годинника. Голосування відбувалось на сайті “Рівне Разом”. На вибір містян було запропоновано десять мелодій класичної та органної музики, а також рівняни могли запропонувати власний варіант.

Голосування завершено і рівняни обрали три мелодії, які лунатимуть щодня в обідній час. Це “Мелодія” Мирослава Скорика, яку називають втіленням української душі, всесвітньо відома композиція Миколи Леонтовича – “Щедрик” та неофіційний гімн нашої країни – “Україно” Тараса Петриненка.

Віктор Шакирзян, вважає органний зал – перлиною Рівного, яка об’єднує митців з усього світу, адже саме тут покоління рівнян виховуються на взірцях класичної музики. Відтепер, баштовий годинник буде радувати класичними мелодіями рівнян та гостей міста.

Неділя, 23 Серпня 2020 / Опубліковано Новини

Найбільший прапор України піднімуть в небо за допомогою дрона гігантських розмірів. Синьо-жовтий стяг дванадцять на вісімнадцять метрів загальною площею 216 квадратних метрів – в небі над Рівним – це прапор, який встановив світовий рекорд, адже це перший прапор такого розміру, який дронами підняли в небо. Всього буде здійснено 5 підйомів прапора в різних районах міста.

24 серпня, у День Незалежності рівняни побачать піднятий у небо найбільший прапор України. Розмір синьо-жовтого стяга вражає – 216 м² (12х18м). Раніше цей український прапор встановив світовий рекорд, адже до цього ніхто у світі не підіймав дронами прапори таких розмірів.

Такий подарунок рівнянам до Дня Незалежності України підготувала громадська організація “Рівне Разом”. За словами голови ГО “Рівне Разом” Віктора Шакирзяна: “24 серпня ми піднімаємо у небо найбільший
прапор України – символ нашої Незалежності, символ боротьби українського народу за свої права. Символічно, що найбільший стяг України в День Незалежності ми піднімаємо саме у Рівному”.

Допомогти Рівне Разом у втіленні ідеї погодилась компанія “Dronarium Україна”. Руслан Беляєв, представник “Dronarium Україна” зазначає, що прапори на дронах – це сучасна альтернатива флагштокам та цікава подія. Він впевнений, що рівняни будуть вражені видовищністю цього заходу.

Дрон підійме прапора-велетня над нашим містом у декількох районах:

13:00 Парк На Щасливому,
15:00 Пагорб Слави,
16:30 Автостанція Чайка,
18:00 Хімік,
19:30 Майдан Незалежності

Понеділок, 10 Серпня 2020 / Опубліковано Новини

Великі шанси стати новим міським головою має Віктор Шакирзян

Напередодні вихідних відомий рівненський соціолог Роман Микитюк оприлюднив результати опитування, проведеного 1-4 серпня, щодо настроїв рівнян з приводу голосування за кандидатів на посаду міського голови.

Дослідження свідчить, що лідером електоральних симпатій є Віктор Шакирзян – він отримав би 21,2% голосів, якби вибори відбулися найближчим часом.

Навіть якщо брати до уваги партійність кандидатів, Віктор Шакирзян, як самовисуванець, теж має найбільшу підтримку рівнян.

За ним з відривом у 5% іде Святослав Євтушенко, далі у рейтингу розмістилися Галина Кульчинська, Олег Осуховський та Олексій Муляренко.

У дослідженні, шляхом особистого інтерв’ю face-to-face, взяли участь пів тисячі рівнян.

Похибка репрезентативності становить не більше 4,4%.

До слова, Роман Микитюк, вже неодноразово давав досить точні передвиборчі прогнози та має досвід співпраці зі всеукраїнськими соціологічними структурами з хорошою репутацією.

Наприклад, групою «Рейтинг» та TNS.

За матеріалами radiotrek.rv.ua

Четвер, 06 Серпня 2020 / Опубліковано Новини

Майже тиждень тому громадська організація “Рівне Разом” відгукнулася на прохання рівнян та подала в електронному вигляді вимогу до міської влади скликати комісію ТЕБ і НС, щоб чиновники прийняли рішення про відновлення безоплатного проїзду у громадському транспорті Рівного для пільгових категорій населення. Паралельно з цим активісти ГО “Рівне Разом” розпочали збір підписів на підтримку Вимоги відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті міста. За кілька днів було зібрано понад п’ять тисяч підписів рівнян.

Вимогу та п’ять тисяч підписів активісти передали міським чиновникам. І влада таки звернула увагу на проблему рівнян. Тож на комісії ТЕБ та НС нарешті прийняли рішення про відновлення безоплатного пільгового проїзду у громадському транспорті.

“Дуже добре, що міська влада нарешті почула рівнян і нехай під тиском громадськості, після того, як ми передали нашу вимогу з 5000 підписів рівнян, але все ж ухвалила відповідне рішення. Відсьогодні пільговики, а це пенсіонери, люди з інвалідністю, учасники АТО зможуть знову їздити безкоштовно у громадському транспорті”, – коментує ситуацію голова ГО “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН.

Нагадаємо, що з початку карантину міська влада Рівного скасувала безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пільгових категорій населення. Та за весь час міські чиновники так і не поставились з розумінням до людей – обмеження не послабили і альтернативи не знайшли. Тож до сьогодні Рівне залишалось чи не єдиним обласним центром у Західній Україні, де пільговий проїзд так і не було відновлено.

Четвер, 06 Серпня 2020 / Опубліковано Новини

Минулого тижня ми розпочали збір підписів на підтримку Вимоги про відновлення пільгових. За чотири дні ініціативу підтримали більше п’яти тисяч рівнян.
А вже сьогодні, 6 серпня Віктор Шакирзян та наші активісти “Рівне Разом” передали вищезгадану Вимогу із зібраними підписами міському голові.
Ми наполягаємо, аби рішення про відновлення пільгових перевезень вже найближчим часом прийняли члени міської комісії ТЕБ і НС.

-До нас постійно звертаються пільговики, які не мають можливості сплачувати за проїзд в умовах карантину. Ми вимагаємо від місцевої влади нарешті прийняти рішення і відновити законне право пенсіонерів, людей з інвалідністю та інших незахищених категорій, – зазначив голова ГО “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН.


До слова, з початку карантину міська влада Рівного скасувала безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пільгових категорій населення. Та за весь цей час міські чиновники так і не спромоглися знайти компромісне рішення щодо відновлення пільгових перевезень і не запропонували альтернативи. Тим часом більшість міст західної України станом на 1 серпня пільговий проїзд відновили. Зокрема, таке рішення прийняли у Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницькому, Львові та Чернівцях. Тож лише Рівне досі залишається чи не єдиним обласним центром, де пільговики змушені оплачувати квитки.


Хочемо наголосити, що ми і надалі контролюватимемо дії місцевої влади та готові захищати інтереси рівнян.

Понеділок, 03 Серпня 2020 / Опубліковано Новини

За Законом України пільгові категорії населення мають право на безоплатний проїзд. Втім, у Рівному вважають інакше. З послабленням карантину місцеві чиновники досі не поставились до рівнян з розумінням та не скасували раніше введені обмеження.

Сотні обурених рівнян щодня звертаються за допомогою, телефонуючи на гарячу лінію ГО “Рівне Разом”. Саме тому, активісти нашоі громадської організації та Віктор Шакирзян вимагають від міської влади (гіперпосилання поставити на вимогу) негайного скликання комісії ТЕБ та НС з метою ухвалення відповідного рішення в інтересах містян.

Нагадаємо, Рівне досі залишається чи не єдиним обласним центром Західної України, де пільговий проїзд скасований. Ми вважаємо, що подібна ситуація в умовах економічної та соціальної кризи – неприпустима, адже міська влада обмежує рівнян у їхніх правах.

Неділя, 02 Серпня 2020 / Опубліковано Новини

Громадська організація «Рівне Разом» звертається до міського голови Рівного Володимира Хомка з вимогою ВІДНОВИТИ БЕЗОПЛАТНИЙ ПРОЇЗД У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ. Наша організація звертається до міського голови з вимогою найближчим часом скликати комісію ТЕБ і НС з метою ухвалення відповідного рішення в інтересах рівнян.


Вважаємо неприпустимою ситуацію, коли за умов карантину та економічної і соціальної кризи міська влада обмежує рівнян у їхніх правах. Нагадуємо, що прямим обов’язком органів місцевого самоуправління є захист прав та інтересів громадян.
У випадку подальшого ігнорування існуючої проблеми міською владою, ГО «Рівне Разом» та рівняни залишають за собою право на протестні акції та звернення до вищого керівництва держави.
Довідка. У Житомирі пільговий проїзд відновлено з 22 травня, у Тернополі з 25 травня, у Івано-Франківську з 25 травня, у Луцьку з 1 червня, в Ужгороді з 2 червня, в Хмельницькому з 12 червня, у Львові з 9 липня, у Чернівцях з 14 липня.

Таким чином, наразі Рівне залишається єдиним обласним центром Західної України, де ігноруються права соціально незахищених громадян.

Четвер, 30 Липня 2020 / Опубліковано Новини

І це стане справжнім подарунком для військових. Все тому, що ініціаторка проєкту Вікторія Шинкаренко, декілька років активно лобіювала ідею відкриття простору для військових. Там вони зможуть проводити свій вільний час, отримати психологічну допомогу, комунікувати між собою і навіть тимчасово проживати. Однак, на ремонт аварійного приміщення, виділеного містом у спілки атовців грошей не було.

“Для багатьох держав, які у той чи інший спосіб брали участь у військових конфліктах, важливим питанням є і залишається реінтеграція ветеранів. У цих країнах розроблені спеціальні програми, які покликані реабілітувати учасників бойових дій. Йдеться як про фізіологічну, так і про психологічну реабілітацію, а також соціальне включення у життя своїх громад. Саме Будинок ветеранів у нашому місті стане таким комунікативним майданчиком між органами влади, волонтерами та громадськими організаціями. Ветерани – це наші герої, і ми маємо докласти максимум зусиль для повернення військових до повноцінного цивільного життя у своїх громадах”, – розповідає ініціаторка проекту Вікторія Шинкаренко.

Саме тому, Вікторія Шинкаренко звернулась за допомогою до ГО “Рівне Разом”. Її очільник Віктор Шакирзян оперативно відгукнувся і демонтажні роботи у Будинку ветеранів вже розпочали:

“Це дуже необхідний проект. Потрібно пам’ятати, що в Україні триває війна. Наші військові стоять на передовій, а ми повинні підтримувати їх тут. Тому весь спектр будівельних робіт та фінансування ми взяли на себе. Хочемо зробити Будинок ветеранів у Рівному зразковим”,– розповів Віктор Шакирзян, керівник ГО «Рівне Разом».

Завершується демонтаж старих конструкцій і розпочинаються капітальні ремонтні роботи. Тож незабаром Будинок Мрії, так його називають військові між собою, стане цілковитою реальністю.

Тож вже незабаром ця занедбана будівля на вулиці Гур’єва, 2 перетвориться на сучасний та комфортний простір, де ветерани, родини загиблих Героїв та їх дітки, зможуть отримати підтримку, допомогу та проводити час з побратимами.

Вівторок, 21 Липня 2020 / Опубліковано Новини

Чотирьом сотням підприємців, що здійснювали торгівлю на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій та Шевченка, заборонили торгувати. Це сталося в умовах кризи, викликаної пандемією COVID-19. Міські чиновники вирішили шляхом тиску, погрожуючи штрафами, забрати у людей право чесно заробляти кошти.

Посадовці проігнорували той факт, що для підприємців це була єдина можливість для існування. Влада не пропонуючи рівноцінної альтернативи, не провівши діалогу з людьми, просто позбавила їх роботи. А це – сотні людей з родинами та маленькими дітьми.

Зневірені байдужістю міської влади, підприємці звернулися до нас за допомогою.
Волонтери нашої громадської організації «Рівне Разом» провели незалежне опитування рівнян. З’ясувалося, що більшість опитаних вважають, що чиновники повинні дозволити людям працювати і забезпечити для них належні умови.

Саме тому Віктор ШАКИРЗЯН та активісти нашої організації звернулися до міської влади з електронною петицією, вимагаючи:

  1. Відновити законне право на працю, якого підприємці були позбавлені;
  2. За участю громадськості та представників підприємців підготувати та затвердити Рішення про врегулювання роботи підприємців, що здійснюють торгівлю на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій, Шевченка, яке буде враховувати інтереси усіх сторін.

Ми впевнені, що звернення збере необхідну кількість голосів найближчими днями. І це змусить міську владу нарешті розпочати пошук справедливого рішення.

Четвер, 16 Липня 2020 / Опубліковано Новини

13 липня керівник благодійного фонду “Скарбниця надії” Мар’яна Рева громадськості повідомила про болючу проблему в обласній дитячій лікарні. В онкогематологічному відділенні закладу не вистачало – холодильника, адже у відділенні зараз перебуває велика кількість маленьких пацієнтів.

Вони фактично живуть з батьками у палатах по 3-4 місяці. Відповідно, виникла проблема із зберіганням продуктів. Уже за 30 хв Мар’яна Рева повідомила у своєму фейсбуці що питання з придбанням холодильника для маленьких пацієнтів онкогематології вирішене. Цю блогодійну місію взяли на себе представники громадської організації “РІВНЕ РАЗОМ”. І вже сьогодні новісінький холодильник доставили в обласну дитячу лікарню.

– Буквально за добу ми вирішили це питання за допомогою громадської організації “РІВНЕ РАЗОМ”. Дуже раді, що дуже люди які нас читають, цікавлять проблемами та допомагають, – прокоментувала керівниця БФ “Скарбниця надії” Мар’яна Рева.

Додатково у відділення патології новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні активісти “Рівне Разом” придбали пристрій для автоматичного сушіння одягу. Тепер лікування маленьких пацієнтів стане комфортнішим.

– Дуже приємно, що є щирі люди та благодійники. Коли до них звернутися, вони завжди йдуть на зустріч, завжди оперативно допомагають. Ми дуже дякуємо громадській організації “РІВНЕ РАЗОМ” та її голові Віктору Шакирзяну, нещодавно він вже був у нас і передав лікарні обладнання для реанімаційного відділення, зараз ми знову бачимо його тут і він знову прийшов на допомогу. – розповіла старша медсестра Рівненської обласної дитячої лікарні Світлана Гапонюк.