Вівторок, 26 Травня 2026 / Опубліковано Новини

330 390 гривень та автомобіль для 22-го окремого батальйону безпілотних систем «Кратос», перша зустріч з приватною гімназією «StarLand», благодійний концерт «Dance Way» та зіркова гостя вечора – Тоня Матвієнко. Все це обєднав навколо себе новий житловий квартал “Happy Street” у ЖК «На Щасливому».

      У неділю 24 травня усі бажаючі мали змогу побувати тут на великому благодійному святі для всієї родини. На парковці кварталу на гостей чекала дитяча програма з аніматорами, благодійний концерт «Dance Way»,виступ відомої співачки  Тоні Матвієнко. Також під час сімейного свята гості могли взяти участь у благодійному зборі  для 22 окремого батальйону безпілотних систем «Кратос», розіграшу подарунків та сюрпризів за донати. Приміром, за донат від 200 грн учасники автоматично ставали учасниками розіграшу однієї тонни палива від партнерів заходу.

    Завдяки згуртованості гостей та учасників свята, день видався наповненим щирими емоціями, теплом і вдячністю, яку неабияк дарували усім талановиті дітки зі студії «Dance Way». Як результат, впродовж благодійного свята вдалося зібрати для 22-го окремого батальйону безпілотних систем «Кратос»:

230 390 гривень – кошти, які передадуть благодійники;

100 000 гривень та автомобіль.

    «Дякую до неба нашим Захисникам і Захисницям за можливість проводити благодійні концерти, збирати сотні людей навколо спільної мети та вкотре показати, у єдності українців – неймовірна сила. Дякую кожному, хто долучився до організації, підтримки, донатів, та допомоги. Саме завдяки вам масштабні та важливі ідеї стають реальністю», – підсумувала організаторка заходу, депутатка Рівнеради Катерина МАРЧУК.

    Понеділок, 04 Травня 2026 / Опубліковано Новини

    Захід був організований за підтримки цього батальйону спільно з Рівненським обласним відокремленим підрозділом ГО «Патронатний сервіс добровольчого батальйону імені «Шейха Мансура» та проходив у форматі турніру з Фрі-Файту у розділі ММА, благодійного аукціону та музичних номерів.

       30 квітня готельно-ресторанний комплекс «Айвенго» зібрав під своїм дахом відомих підприємців, спортсменів, воїнів, представників місцевої влади, танцювальні колективи та музичних виконавців. Ведучими благодійного вечора виступили депутатка Рівнеради Катерина МАРЧУК та відомий шоумен Юрій ГОРБУНОВ.

         Батальйон імені Шейха Мансура – це добровольче збройне формування, створене у 2014 році після початку російсько-української війни. Підрозділ складається переважно з вихідців із Чечні та інших регіонів Північного Кавказу, багато з яких залишили росію через політичні переслідування або після чеченських воєн. 3 моменту створення підрозділ воював на боці України, спочатку беручи участь у бойових діях на сході країни (Донбас), а після повномасштабного вторгнення росії у 2022 році – у різних напрямках фронту. Батальйон діє як добровольче формування, співпрацюючи з українськими військовими структурами. Під час благодійного вечора можна було побачити багатьох відомих та медійних бійців батальйону. Один із них – доброволець із Туркменістану Абу ЮНУС.

     «З перших днів вторгнення російських окупаційних військ в Україну я приєднався до своїх братів  з Добровольчого батальйона імені Шейха Мансура. Наш підрозділ воював на багатьох напрямках фронту. Для нас важливо  продовжувати справу наших предків і пліч-о-пліч сьогодні воювати проти агресора разом з українцями», – зазначив  Абу Юнус.

       Почесним гостем заходу був виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян. Очільник громади нагородив кращих бійців турніру.

    «Ми на рівні міської влади  завжди підтримуємо спорт, також постійно реагуємо і на потреби наших військових. Для нас дуже цінно, коли у  нашій боротьбі проти росії сьогодні разом добровольці з інших країн. Мав змогу познайомитись з бійцями батальйона імені Шейха Мансура особисто та почути їхні нагальні потреби. Це дуже прості та виховані люди. І всіх їх об’єднує одна мета – перемога над путінським режимом!Тому нам за честь підтримати їх сьогодні», – розповідає Віктор ШАКИРЗЯН.

       Відрізнявся цей захід з-поміж  попередніх і цінними лотами під час благодійного аукціону, який провели серед запрошених Юрій Горбунов та Катерина Марчук. Серед них – книга про батальйон імені Шейха Мансура «Білий шлях», уламок ворожого БпЛА «Шахед», збитого нашими Захисниками у 2025 році, прапор батайльону та багато інших цінних та символічних речей з російсько-української війни.

      « Коли до мене звернулись представники батальйона імені Шейха Мансура з пропозицією провести благодійний захід, – точно не могла сказати «Ні!»,  адже це ті  люди, які маючи інший паспорт, інший прапор, прийшли допомагати нам долати ворога. Тому хотілось максимально показати все, що ми вміємо. Об’єднався бізнес, аби допомогти батальйону. Сьогодні  наша ціль – 1 мільйон гривень. Не знаю, чи  вдасться  нам зібрати таку суму, але я впевнена, що цю підтримку, яку дало Рівне  командири батальйона запам’ятають!»,- зазначила Катерина МАРЧУК.

       Натомість результат перевершив очікування. Під час благодійного вечора на підтримку Добровольчого батальйона імені Шейха Мансура  у Рівному вдалося зібрати 2  мільйона 280 тисяч гривень та передати на потреби батальйона два автомобіля! Дякуємо воїнам. Сильні!Об’єднані! Разом!

    Неділя, 03 Травня 2026 / Опубліковано Новини

    Іванна ОДЕЙЧУК стала головою Молодіжної ради при Міністерстві розвитку громад та територій України. Її обрали серед майже сотні кандидатів з усієї країни. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.

    Нагадаємо, молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, який має посилити участь молоді у формуванні державної політики. До її складу увійшли 33 учасники з різних регіонів України, зокрема представники громадських організацій, молодіжних рад, бізнесу та ВПО.

    «Саме цим молодим, амбітним, вмотивованим людям перейде у спадок наша країна. Це хороший старт, але основна робота – попереду», – зазначив Олексій Кулеба.

    За його словами, важливо, щоб рада стала джерелом нових ідей та реальних рішень, а не формальним органом. Сама Іванна Одейчук подякувала за довіру та наголосила, що попереду – велика робота:

    «Щиро дякую команді за довіру. Це велика відповідальність і ще більша мотивація працювати разом заради розвитку молоді та наших громад. Попереду багато роботи. І ми точно впораємось».

    Нагадаємо, Іванна Одейчук — активна громадська діячка з Рівного, керівниця громадської приймальні «Рівне Разом». Очолює Молодіжну раду при Рівненській міській раді та, станом на травень 2026 року, обрана головою Молодіжної ради при Міністерстві розвитку громад та територій України.

    Читайте також: Рівнянку Іванну Одейчук обрали головою Молодіжної ради при Мінрегіоні — ОГО.ua

    Вівторок, 28 Квітня 2026 / Опубліковано Новини

    12 848 820 гривень для Сил оборони України та на лікування Богданчика Ільківа-хлопчика з рідкісною хворобою Дюшена!  Саме про такі результати чергової гастровечері повідомила депутатка Рівнеради, незмінна ведуча благодійних  заходів Катерина МАРЧУК. Цього разу відомі шеф-кухарі та волонтери зібралися у місті-Герої Буча.

          Це вже 31-ша за рахунком благодійна вечеря. До Бучі організатори прибули завдяки знайомству Катерини МАРЧУК із військовим з 25-ої бригади Володимиром.

    «Не пам’ятаю, але хтось  дав Володимиру мій номер телефону. Так ми з ним познайомились і він чекав півроку на чергу, тому що насправді на благодійні гастровечері велика черга і запити від військових частин. Ми всім хочемо допомогти, але все ж таки рухаємося почергово. І я йому пообіцяла,  що я його точно додам на якийсь захід. Ми запрошували Володю на благодійну вечерю в Луцьку, де збирали для його бригади кошти. Він побачив, як це все відбувається і сказав, що в місті Буча він знайомий із міським головою. І так насправді закрутилася ця історія», – розповіла Катерина МАРЧУК.

    Від Рівного до Бучі прибуло  чотири автомобілі. Разом з організаторами у заході взяли участь наші відомі юні співачки Софія Чумак,  Олександра Данилюк, також  військовий бард та  ветеран Сергій Мурза. Найбільше, пригадують рівняни,  зачепило серце  перебувати  в тому місті, яке було окуповане,  розуміючи, що весь світ облетіли страшні фото тих вуличних боїв. Тому для Бучі хотілось зробити чогось більшого! Як для символу незламності!

    Виручені кошти, як розповіла пані Катерина, організатори спрямують для:

    4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж»

    140-го окремого розвідувального батальйону морської піхоти

    25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади

    505-го окремого батальйону морської піхоти

    ЦСП ГУР МОУ “Tactical Bastards”

    3-го механізованого батальйону 93-ї ОМБр «Холодний Яр» та на лікування Богданчика Ільківа хлопчика з рідкісною хворобою Дюшена, а також 12 ФПВ та 1 РЕБ .

        Таких показників вдалося досягти завдяки підтримці Київської ОВА, Київської обласної ради,  Бучанської міської ради, бізнесу, який прийшов і донатив, усім партнерам та команді організаторів. Під час аукціону усі присутні  мали змогу ознайомитись та задонатити на ексклюзивні лоти. Серед них – книга «Моя війна» та прапор з підписом Валерія Залужного, фото зі спецоперації «Павутина» з афтографом Василя Малюка та багато інших ексклюзивних речей із підписами відомих людей, які творять нову історію України.  Гастровечері триватимуть і надалі. Також  вже у травні в нашому місті пройде черговий благодійний фудфест, а далі команда займеться організацією чергової гастровечері у Львові, на яку вже чекають військові частини.

    Понеділок, 27 Квітня 2026 / Опубліковано Новини

    Вже майже двадцять років у Рівному працює центр для дітей з аутизмом «Погляд».
    Тут вихованці не лише навчаються та соціалізуються, а й готуються до самостійного життя. Нині команда однодумців мріє про розширення центру — зокрема, створити соціальне підприємство, де молодь зможе навчатися і працювати.

    «Творимо разом». Саме таку назву має проект задля створення нового простору для підлітків та вихованців.  Проєкт уже має потужний фундамент:
    Приміщення: Виділене місцевою владою та чекає на ремонт.
    Обладнання: Завдяки БФ «Творимо разом» та небайдужим громадянам уже закуплено техніку для майстерень друку, еко-пакування та фуд-лабораторії (сублімація фруктів та овочів).
    Щодо фінансів, – 17 квітня на базі готельно-ресторанного комплексу  «Софія» відбувся потужний та надзвичайно атмосферний благодійний аукціон, частина коштів з якого була спрямована на відновлення виділеного простору. Депутатка Рівнеради Катерина МАРЧУК стала частиною цієї  важливої події у нашому місті. Разом під час благодійного аукціону, усім присутнім вдалося зібрати на потреби  простору один мільйон гривень!

    «Цей захід про людей з великими серцями, які здатні об‘єднуватися навколо підтримки достойного майбутнього, яке живе у наших дітях. Це про щирість, людей і бажання допомогти дітям із розладами аутистичного спектра жити без бар’єрів і мати більше можливостей. Результат говорить сам за себе: 1 000 000 грн »,- зазначає  Катерина МАРЧУК.

    «Ми створюємо простір можливостей для дітей з інвалідністю, бо віримо: вони не повинні жити в системі очікування допомоги! Вони мають право на розвиток, на професію, на власний дохід, на гідне самостійне життя. Ми не хочемо, щоб ці діти чули лише:” Вам допоможуть”. Ми хочемо, щоб вони впевнено сказали: “Я можу”, ” я потрібен”. У нашому просторі в місті Рівне діти з аутизмом зможуть: навчатися працювати з обладнанням, опановувати чіткі виробничі процеси, працювати в структурованому середовищі, здобувати професію. Це не просто заняття. Це шлях до самостійності», – розповіла голова правління ГО ОІ «Погляд» Олена Корсун.

       Ініціатива має на меті не лише працевлаштувати молодих людей, а й навчити їх повноцінному автономному життю в суспільстві. Окрім виробничих потужностей, у приміщенні облаштують «Простір побутової адаптації» (тренувальну квартиру). Тут молодь під наглядом навчатиметься базовим навичкам, необхідним для дорослого життя: від приготування їжі та прибирання до планування бюджету та оплати рахунків. Робота в майстернях принесе їм фінансову незалежність, а тренувальна квартира навчить бути самостійними в побуті. Це шлях від ізоляції до статусу корисного та активного члена громади!

    П’ятниця, 10 Квітня 2026 / Опубліковано Новини

    Напередодні Великодня учні та волонтери разом з пораненими військовими прикрашали святкові паски. Цей благодійний захід вже став традиційним і щороку проходить у різних навчальних закладах громади. Цьогоріч –  у Рівненському ліцеї №2. Ідея належить компанії «Молокія», волонтерам та підприємцям Рівного, команді громадської організації «Рівне Разом».

    «Коли розпочалась війна, кожен, особливо у перші роки, намагався максимально допомагати фронту. Натомість наша компанія, волонтери, охочі громадські організації зосередили свою увагу на воїнах, які отримали поранення та проходили лікування у медичних установах. Вони почувались якось самотньо та  дещо пригніченими, як нам тоді здавалось, – пригадує представник торгової марки «Молокія» на Рівненщині Максим Кручик.

    «Цьогоріч ми проводимо цей захід в Рівненському ліцеї № 2. Дякуємо його керівнику Андрію Нагорному за партнерство. Ми досить часто разом організовуємо чимало важливих благодійних заходів. Тому, незважаючи на те, що відбувається з погодою цьогоріч,  кожен ветеран, військовий отримає сьогодні часточку тепла», – переконана голова громадської організації «Рівне Разом» Світлана Марчук.

         Сьогодні цей проект об’єднав навколо себе велику кількість волонтерів, котрі активно працюють по лікарняним закладам всієї України. «Паски вдячності» – особлива ініціатива, яку вже четвертий рік поспіль організовують для наших поранених воїнів напередодні свята Великодня.

    « Я дякую усім, хто приєднався цьогоріч: дівчатам з Білої Криниці, Бабинській громаді за надані паски, «Пані Буба», Торговій марці «Молокія». І найголовніше – дякую другому ліцею, усім діткам, а також нашим пораненим Захисникам!  Це про традиції, про світло і про віру в наш сьогоднішній день. Слава Україні!», – зазначила депутатка Рівнеради, волонтерка Катерина Марчук.

      Цьогоріч на передвеликодню зустріч до ліцею завітав намісник Гурбинського монастиря, архімандрит Онуфрій, який звершив молитву та освячення прикрашених воїнами Великодніх пасок.

      «Ми прикрашаємо наші пасочки, які потім будуть радувати хлопців, які сьогодні далеко від нас і принесуть їм гарний настрій. Я в цьому переконаний!», – так вважає військовий 72-ої бригади «Чорних запорожців» Вадим «Марік». Воїн отримав поранення та нині проходить лікування на Рівненщині.

       Після освячення,  прикрашені паски  волонтери доставлять до Рівненської обласної лікарні, Рівненської міської лікарні № 1, лікарні Млинова. Частина пасок буде відправлена на фронт до наших Захисників та Захисниць.

    Вівторок, 07 Квітня 2026 / Опубліковано Новини

    У Здолбунові відбулася відкрита першість місцевої ДЮСШ з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів, яка зібрала понад 300 учасників. До міста залізничників завітали спортсмени з різних регіонів України, зокрема й представники Донеччини.

      За підсумками командного заліку перше місце виборов СК «Максимум» (м. Київ), друге — Здолбунівська ДЮСШ, третє місце посіла команда «Gutsaliuk Team» (м. Рівне). Важливим нововведенням турніру стала співпраця кікбоксерської спільноти Рівненщини WAKO з офіційним виробником професійного екіпірування «CENTURY WAKO». У межах змагань спортсмени виступали у ліцензійних боксерських рукавичках міжнародного зразка, що дозволило максимально наблизити рівень поєдинків до світових стандартів. Проведення турніру стало можливим завдяки спільній роботі відокремлених підрозділів Федерації кікбоксингу WAKO у містах Рівне та Здолбунів, за підтримки суддівського корпусу на чолі з суддею міжнародної категорії Іриною Орел, Здолбунівської міської ради, колективу ДЮСШ, батьків вихованців, а також Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту. Як зазначив голова відокремленого підрозділу федерації у Здолбунові Іван Нечипорук:

    «Ці змагання — результат злагодженої роботи команди та підтримки громади. Ми й надалі працюватимемо над розвитком кікбоксингу та створенням якісних умов для спортсменів».

    Підбиваючи підсумки, голова Рівненської міської федерації кікбоксингу WAKO Роман Кроль наголосив:

    «Ці змагання — не лише про спортивний результат, а й про шану нашим Героям. Ми переконані, що кожен турнір має починатися з пам’яті про тих, хто віддав життя за Україну. Сьогодні Рівненщина повністю готова до проведення національних змагань — маємо відповідну технічну базу та ресурси. Наше завдання — системно проводити такі старти в Рівному. І з такою командою розвиток спорту в регіоні буде лише зростати».

    До слова, цьогоріч відкриту першість відвідали три чемпіони світу: Павло Замятін (м. Київ), Артем Мельник (м. Житомир) та Андрій Сурага (м. Рівне).

    Понеділок, 06 Квітня 2026 / Опубліковано Новини

    У Рівненському ліцеї №2 пройшов щорічний  майстер-клас з розпису писанок. З усіма тонкощами цього виду народного мистецтва, присутніх  ознайомила Заслужена майстриня народної творчості України Наталія ДРЕБОТ. До заходу долучилися учні різних класів, батьки ліцеїстів, депутатка міської ради Катерина МАРЧУК, представнця управління освіти Мирослава ЖОВТАН та директорка Рівненського обласного краєзнавчого музею Алла ЖИЖКЕВИЧ.

       Як розповіла Наталія ДРЕБОТ, така співпраця з ліцеєм триває вже близько дванадцяти років. Сама ж цим видом мистецтва майстриня займається вже другий десяток. До такої  роботи радить приступати з чистими помислами, зі  покоєм на  серці та душі. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з історією виникнення писанки, символікою орнаментів та традиційними техніками розпису. Під час практичної частини кожен зміг власноруч створити унікальну писанку, використовуючи традиційні інструменти та матеріали.

    «Найпростіше починати з копіювання старих орнаментів, аби  вивчити стилістику. Береться писак, чистий диск та свічка. Далі наноситься орнамент, потім писанка занурюється в жовту  фарбу. Далі  наноситься орнамент по жовтому, занурюється в помаранчевий колір  і так далі».

      Серед цьогорічних учениць і депутатка Рівнеради Катерина МАРЧУК.

     «Сьогодні вперше беру участь у такому майстер-класі. І просто уявляю як колись наші бабусі, прабабусі цим займалися, як готувалися і наскільки це клопітка праця. Це про цінність, це про передачу традицій з покоління в покоління. Сьогоднішня писанка – у кожного своя. Вона передасть спокій для душі і точно віру у наше майбутнє!», – поділилась своїми враженнями Катерина МАРЧУК.

        Захід організовано з метою популяризації українських народних традицій, розвитку творчих здібностей учнів та формування інтересу до культурної спадщини українського народу.

    «Майстер-клас сприятиме збереженню та передачі знань про мистецтво писанкарства як важливої складової національної ідентичності, – розповідає заступниця директора з виховної роботи Рівненського ліцею №2 Юлія ДЕМ’ЯНЧУК. – Його проведення спрямоване на розвиток креативності, естетичного смаку та поваги до українських звичаїв серед здобувачів освіти».

        Серед учнів, котрі практикуються у розписі писанок – семикласниця Дарина. Займатись цим видом мистецтва почала два роки тому.

    «Мені це дуже сподобалося, адже для мене писанкарство це символи продовження роду, збереження наших традицій.  Це дуже творче завдання. Мені дуже  цікаво. Я під нього медитую».

         Як вдалося з’ясувати, подібні майстер-класи у ліцеї планують проводити і надалі. Невдовзі на один з таких заходів запросять наших Захисників, котрі проходять лікування в місцевому госпіталі.

    Середа, 18 Березня 2026 / Опубліковано Новини

    ГО «Рівне Разом» долучилася до підтримки Vl фестивалю – конкурсу ” І твоя, Кобзарю, cлава не вмре, не поляже”, який ось уже шостий рік поспіль проводить громадська організація «Рівненський союз українок».

    Цьогоріч у фестивалі взяло участь 100 хлопчиків та дівчаток. Виступи учасників були настільки яскравими та неповторними, що члени журі прийняли рішення не присуджувати треті призові місця, а лише перші та другі!

    «Творчість Тараса Григоровича Шевченка єось уже не одне століття збирає навколо себе талановиту молодь. Не виключенням став і цей фестиваль, який проходить у нашому місті вже вшосте. Переконана, – далі буде ще цікавіше та яскравіше, адже наша молодь та творчість Кобзаря – це те, що формує майбутнє нашої Держави на століття вперед. Тому дякуємо за запрошення. Раді були долучитись»,- поділилась голова ГО «Рівне Разом» Світлана Марчук.

    Вівторок, 03 Березня 2026 / Опубліковано Новини

    З 25-28 лютого на базі Рівненської дитячої юнацької спортивної школи №5 пройшли всеукраїнські змагання з боксу пам’яті видатного тренера Павла Павловича Дмітрієва. Минулоріч змагання  набули статусу міжнародних, у межах яких пройшла матчева зустріч між боксерами Рівного та польського міста Хелм. Цього року, попри війну та з врахуванням усіх заходів безпеки,  наше місто прийняло 108  учасників з Рівненщини Київщини, Волині, Хмельниччини, Львівщини, Житомирщини. Боксери змагались у 14-ти вагових категоріях. Перше командне місце за рівненським клубом «Спартак», друге вибороли організатори турніру – ДЮСШ№5 (м. Рівне), третє за боксерами зі Здолбунова. ГО “Рівне Разом” виступила партнером змагань.

    Змагання розпочались з виконання Гімну України та слів подяки рідним Павла Павловича. Окрім того, присутні мали змогу переглянути короткий фільм про видатного тренера, в якому його учні ділились спогадами про свого наставника.Павло Павлович Дмітрієв пропрацював тренером у ДЮСШ№5 майже 40 років, виховавши не одне покоління відомих боксерів. Пліч-о-пліч з ним працював і нинішній директор спортивної школи, Заслужений тренер України з боксу Юрій Марчишин.

    « З Павлом Павловичем я працював з 1979  року. Для своїх вихованців він був як батько. Мав до кожного боксера індивідуальний підхід. Міг доступно все розповісти, допомогти, а при потребі і підтримати. Боксу віддав практично все своє життя. Працював до останнього дня.  Допоки мав змогу ходити, доти відвідував секцію та тренував спортсменів», – пригадує Юрій Марчишин.

    Вперше від Рівного  в меморіальних  змаганнях взяли участь   спортсмени відомої в Україні і не лише школи боксу Даніленко. Її засновники – тренери збірної України Валерій та Богдан Даніленки після переїзду з Харкова продовжили розвивати відому школу і  у нашому місті.
    Виступити та вшанувати відомого тренера, каже Валерій Даніленко, – це важлива справа
    та добра нагода проаналізувати рівень підготовки своїх вихованців.


    Для довідки: Павло Павлович Дмітрієв (1947–2013) — легендарна постать для рівненського спорту, майстер спорту та видатний тренер, який присвятив боксу майже 50 років. З 1974 по 2012 рік працював тренером-викладачем у ДЮСШ (нині ДЮСШ №5 та ДЮСШ №4). За час роботи підготував 37 майстрів спорту та понад 50 кандидатів у майстри спорту. Його вважають засновником сучасної рівненської школи боксу. Учні Павла Павловича продовжують його справу, тренуючи нові покоління чемпіонів у клубах міста. Щороку в лютому або березні у Рівному проводять масштабні всеукраїнські змагання на честь тренера. Цьогоріч черговий Всеукраїнський турнір  зібрав 108 учасників із 5 областей України. У лютому 2025 року змагання набули статусу міжнародних. Тоді  відбувся 11-й турнір, у межах якого пройшла матчева зустріч між боксерами Рівного та польського міста Хелм.