Віктор ШАКИРЗЯН:Прапор України рекордних розмірів піднімуть у небо над Рівним

Найбільший прапор України піднімуть в небо за допомогою дрона гігантських розмірів. Синьо-жовтий стяг дванадцять на вісімнадцять метрів загальною площею 216 квадратних метрів – в небі над Рівним – це прапор, який встановив світовий рекорд, адже це перший прапор такого розміру, який дронами підняли в небо. Всього буде здійснено 5 підйомів прапора в різних районах міста.

24 серпня, у День Незалежності рівняни побачать піднятий у небо найбільший прапор України. Розмір синьо-жовтого стяга вражає – 216 м² (12х18м). Раніше цей український прапор встановив світовий рекорд, адже до цього ніхто у світі не підіймав дронами прапори таких розмірів.

Такий подарунок рівнянам до Дня Незалежності України підготувала громадська організація “Рівне Разом”. За словами голови ГО “Рівне Разом” Віктора Шакирзяна: “24 серпня ми піднімаємо у небо найбільший
прапор України – символ нашої Незалежності, символ боротьби українського народу за свої права. Символічно, що найбільший стяг України в День Незалежності ми піднімаємо саме у Рівному”.

Допомогти Рівне Разом у втіленні ідеї погодилась компанія “Dronarium Україна”. Руслан Беляєв, представник “Dronarium Україна” зазначає, що прапори на дронах – це сучасна альтернатива флагштокам та цікава подія. Він впевнений, що рівняни будуть вражені видовищністю цього заходу.

Дрон підійме прапора-велетня над нашим містом у декількох районах:

13:00 Парк На Щасливому,
15:00 Пагорб Слави,
16:30 Автостанція Чайка,
18:00 Хімік,
19:30 Майдан Незалежності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *