У Рівному відкриють “Будинок Мрії” для військових

І це стане справжнім подарунком для військових. Все тому, що ініціаторка проєкту Вікторія Шинкаренко, декілька років активно лобіювала ідею відкриття простору для військових. Там вони зможуть проводити свій вільний час, отримати психологічну допомогу, комунікувати між собою і навіть тимчасово проживати. Однак, на ремонт аварійного приміщення, виділеного містом у спілки атовців грошей не було.

“Для багатьох держав, які у той чи інший спосіб брали участь у військових конфліктах, важливим питанням є і залишається реінтеграція ветеранів. У цих країнах розроблені спеціальні програми, які покликані реабілітувати учасників бойових дій. Йдеться як про фізіологічну, так і про психологічну реабілітацію, а також соціальне включення у життя своїх громад. Саме Будинок ветеранів у нашому місті стане таким комунікативним майданчиком між органами влади, волонтерами та громадськими організаціями. Ветерани – це наші герої, і ми маємо докласти максимум зусиль для повернення військових до повноцінного цивільного життя у своїх громадах”, – розповідає ініціаторка проекту Вікторія Шинкаренко.

Саме тому, Вікторія Шинкаренко звернулась за допомогою до ГО “Рівне Разом”. Її очільник Віктор Шакирзян оперативно відгукнувся і демонтажні роботи у Будинку ветеранів вже розпочали:

“Це дуже необхідний проект. Потрібно пам’ятати, що в Україні триває війна. Наші військові стоять на передовій, а ми повинні підтримувати їх тут. Тому весь спектр будівельних робіт та фінансування ми взяли на себе. Хочемо зробити Будинок ветеранів у Рівному зразковим”,– розповів Віктор Шакирзян, керівник ГО «Рівне Разом».

Завершується демонтаж старих конструкцій і розпочинаються капітальні ремонтні роботи. Тож незабаром Будинок Мрії, так його називають військові між собою, стане цілковитою реальністю.

Тож вже незабаром ця занедбана будівля на вулиці Гур’єва, 2 перетвориться на сучасний та комфортний простір, де ветерани, родини загиблих Героїв та їх дітки, зможуть отримати підтримку, допомогу та проводити час з побратимами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *