ГО “Рівне Разом” та Віктор Шакирзян вручили сертифікат на придбання комплектуючих до апаратів ШВЛ обласній дитячій лікарні

Впродовж 19-ти років, щодня у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених рівненські лікарі цілодобово виходжують маленьких пацієнтів. До цього відділення потрапляють глибоко недоношені дітки, або діти з вродженими інфекціями чи вадами з усієї Рівненщини. Більшість малюків потребують тривалого лікування та перебування на апаратах штучної вентиляції легенів.

У відділені є 5 апаратів ШВЛ високого класу, 2 апарати супер-експерт класу, і 2 апарати середнього класу. Загалом 9 апаратів. Аби штучна вентиляція легень пройшла успішно одних апаратів недостатньо – потрібно мати якісні комплектуючі, які сьогодні потребують термінової заміни. Зокрема, необхідно придбати зволожувач, вологозбірник у комплекті з трійником пацієнта та тригерний датчик. Останній дозволяє малюка адаптувати до апарату з самостійними спробами дихання.

На жаль, сьогодні у обласної дитячої лікарні не вистачає коштів на заміну застарілих комплектуючих для апаратів ШВЛ. Саме тому волонтери Благодійного фонду “Скарбниця Надії” розпочали збір коштів для допомоги відділенню лікарні. На прохання про допомогу БФ “Скарбниця Надії” відгукнулись ГО “Рівне Разом”. Голова організації Віктор Шакирзян зазначив:

Наші лікарі щодня рятують життя маленьких рівнян не зважаючи на недостатню кількість необхідного обладнання. Ми хочемо підтримати і лікарів і маленьких пацієнтів,саме тому допомогли придбати необхідні комплектуючі для апаратів ШВЛ.

У реанімаційному відділенні виходжують дітей вагою від 600 грам. Лікарка відділення розповіла, що зараз у них лікується дитинка, яка народилася вагою всього 770 грамів.

Нам дуже потрібні комплектуючі апарати ШВЛ, аби мати змогу допомогти новонародженим. Тут багато діток, які потребують такої допомоги. Нам дуже потрібні ці комплектуючі апаратів ШВЛ, це зволожувачі, це підігрівачі повітря, аби подавати повітря тієї температури, яке потрібне дитині. Це спеціальні датчики, які показують скільки повітря потрібно давати дитині, і тому, допомагають максимально допомогти нашим маленьким пацієнтам, – розповіла лікар-анестезіолог обласної лікарні Оксана Марчевська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *