Пліч-о-пліч з українським військом. РАЗОМ до Перемоги!

Уже шостий рік на теренах українського сходу вирує війна і з перших її днів наша громадська організація всіма силами допомагає українському війську в нерівній боротьбі з жорстоким і підступним агресором. З 2014 року за підтримки рівнян, реалізовано десятки успішних акцій. Серед них доставка необхідного на передову, ремонт автотехніки, забезпечення необхідним спорядженням військових підрозділів.

Втім, ситуація на лінії зіткнення з ворогом вимагає від волонтерів більшої злагодженості в діях і чіткішої координації зусиль спрямованих на підтримку української армії. З цієї метою, керівник ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян ініціював підписання меморандуму про співпрацю з ветеранською організацією «Побратими», яка також, уже не перший рік, опікується питаннями всебічної допомоги військовим.

Меморандум передбачає цілу низку спільних проєктів, спрямованих, як не безпосередню допомогу воякам на передовій, так і на підтримку їхніх родин. Окремим напрямком, каже голова правління ГО «Побратими» Ігор Колб, стане військово- патріотичне виховання молоді та учнів шкіл.

«Громадська організація «Побратими» має за плечима чималий досвід у військово-патріотичному вихованні учнівської молоді. Зокрема, ми робимо акцент на тому, щоби молоде покоління знало історію цієї війни, пам’ятало Героїв і їхній подвиг, усвідомлювало, з якими випробуваннями довелося зіткнутися українським воїнам у цьому протистоянні з агресором і якою ціною довелося багатьом із них сплатити за майбутню перемогу».

Таким чином, каже Ігор Колб, за сприяння Віктора Шакирзяна й організації «Рівне Разом», цю роботу вдасться значно активізувати. Попередньо вже погоджено спільну участь обох організацій у встановленні пам’ятного меморіалу воїнам АТО/ООС. Та підготовка друкованих матеріалів адаптованих для патріотичного виховання в школах.

Паралельно з цим, меморандум про співпрацю передбачає й масштабну допомогу військовим. Зокрема Віктор Шакирзян анонсував низку акцій спрямованих на зміцнення матеріально-технічної бази військових частин рівненського гарнізону та посилення зусиль щодо ремонту військової автотехніки, її адаптації до потреб військових на передовій. Зокрема з цього приводу, голова громадської організації «Рівне Разом» Віктор Шакирзян зазначив:

«Сьогодні ми підписали меморандум, про співпрацю з нашими друзями, які теж, тривалий час допомагають збройним силам України. Тепер ми спільно будемо планувати наші кроки, щоб допомога яку ми надаємо українським військовим була більш ефективною. Ми робили й будемо робити все, що в наших силах, аби підтримати наших воїнів. Вони щодня показують нам приклад мужності, чоловічої гідності та відваги, і тому заслуговують нашої найглибшої поваги і всебічної підтримки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *