Герої не вмирають, вони просто йдуть у небо

29 серпня – День вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме у цей день у 2014 році, у ході російсько-української війни, під час Іловайської операції, відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення. Українські добровольці та військові проявили героїзм, проте в цей день загинуло найбільше українських воїнів.

Ці трагічні події російсько-української війни розгорталися на полях соняхів. І саме під ними сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої Країни. Саме тому символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – став сонях. Тож, сьогодні у нашому місті волонтери роздавали виготовлені власноруч соняхи, як пам’ять про полеглих українських героїв.

У Рівному як і у всій Державі, о 10.00 відбулась хвилина мовчання. Загальнонаціональна хвилина мовчання об’єднала увесь український народ у скорботі. Хвилина тиші – це час згадати кожного українського воїна, що поліг за ідею незалежності всього українського народу.

У цей день на головній площі Рівного розмістили стенди, на яких можна було побачити фотографії більше ніж ста наших героїв, які полягли за українську Державу.

Спільно з ветеранськими об’єднаннями, громадська організація “Рівне Разом” долучилась до проведення заходу у Рівному та профінансувала організаційні витрати на проведення акції.

“Нам усім боляче згадувати героїв, які віддали свої життя за Україну, адже практично в кожній родині це хтось найближчий – батько, син, чоловік. Крізь біль, ми згадуємо героїв та вшановуємо їхній подвиг – подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Вони стояли на смерть за кожного з нас. Ми схиляємо голови у вдячності перед ними” – так прокоментував сьогоднішню акцію Віктор ШАКИРЗЯН, голова ГО “Рівне Разом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *