Проти Віктора ШАКИРЗЯНА застосовують брудні технології.

Проти лідера виборів у Рівному застосовують брудні технології
Проти лідера електоральних уподобань рівнян Віктора ШАКИРЗЯНА розпочалась брудна інформаційна кампанія. Впродовж останніх двох днів у Рівному проводиться фальшиве телефонне опитування. До мешканців міста телефонують невідомі та представляються соціологами. Під час розмови невідомі запитують за кого голосуватиме співрозмовник. Якщо людина говорить, що голосуватиме за Віктора ШАКИРЗЯНА, у відповідь на це їй розповідають міфи та чутки про те, що нібито Віктор Шакирзян не має вищої освіти, не має досвіду, не допомагає українським військовим, не підтримує рівненських спортсменів, не надає спонсорську допомогу дитячим медичним закладам. Намагаючись таким чином спотворити інформацію про діяльність голови ГО “Рівне Разом” та посіяти сумніви у тому, що Віктор ШАКИРЗЯН працює в інтересах усіх мешканців Рівного.
На гарячу лінію громадської приймальні ГО “Рівне Разом” впродовж останніх двох днів звернулися сотні рівнян, які обурені безпідставними звинуваченнями та відвертою брехнею, яка розповсюджується таким чином. Рівняни вимагають припинити цей злочин, покарати організаторів та виконавців.
Зважаючи на це, Віктор ШАКИРЗЯН звернувся до правоохоронних органів із заявою про вчинення злочину.
“Раніше я говорив, що ця політична кампанія буде брудною, як і усі попередні. Уже лився бруд, а тепер прийшов час відвертої брехні. Ми знаємо, хто це робить і чому. Наші опоненти налякані тим що рівняни об’єднуються для наведення порядку у своєму місті. Корупціонери уже перейшли до відвертої брехні, аби лише залишитись при владі. Незважаючи на подібні провокації ми будемо продовжувати працювати на користь рівнян, а цими негідниками нехай займаються відповідні органи. Тому сьогодні мною були подані відповідні заяви у правоохоронні органи, які мають завершитися притягненням до відповідальності тих осіб, які причетні до цього злочину”.
Віктор ШАКИРЗЯН сподівається, що правоохоронці встановлять осіб причетних до вчинення цього злочину і припинять роботу псевдосоціологів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *