ВІДЗНАКА ВІД ЗАЛУЖНОГО ЗНАЙШЛА ПОЛЬСЬКОГО ВОЛОНТЕРА У РІВНОМУ

Нагрудний знак «За сприяння війську» від Головнокомандувача ЗСУ Генерала Валерія Залужного та прапор України від командувача ОК «Захід» генерал-майора Сергія Літвінова отримав голова  польського благодійного фонду Цезарій Щуровськи, засновник організації «Яна Замойського» (м. Янів Любельський, Люблінське воєводство). Нагороди полському другу України  вручила рівненська волонтерка, депутатка Рівнеради Катерина Марчук.

« Коли з нагоди Дня волонтера я отримала відзнаку від нашого Головнокомандувача Валерія Залужного, командування мені запропонувало подати до  десяти  закордонних представників волонтерських організацій, які  пліч-о-пліч йшли разом з нами  та допомагали  українським переселенцям та нашому війську. Серед них і було ім’я Цезарія Щуровськи. Саме його фонд з перших днів війни підтримує українських біженців за кордоном та допомагає українцям тут», – розповіла Катерина Марчук.  

  Фундація «Яна Замойського» розпочала свою роботу в Україні з березня  минулого року, надаючи гуманітарну допомогу у двох напрямках: українським жінкам та дітям за кордоном та доставкою гуманітарних вантажів по Україні.

Саме повертаючись з однієї з таких поїздок, пан Цезарій завітав до Рівного, де і зустрівся з Катериною Марчук. З нею разом вони і організовували прийом українських біженців у Польщі. Втім нагорода, яку Цезарій  отримав у Рівному його дещо шокувала.

«Саме зараз ми з дороги, взагалі не очікував, що отримаю таку нагороду. Мені надзвичайно приємно, але це є робота цілої  нашої команди, напевно більше кількох десятків людей. Дякую щиро друзі, дякую Катя. Слава Україні!», – поділився своїми враженнями Цезарій Щуровськи.

Для довідки: Нагрудним знаком «За сприяння війську» нагороджуються працівники Збройних Сил України та інші особи за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *