ВОЛОНТЕРИ “РІВНЕ РАЗОМ” ПРИВІТАЛИ МАМ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ МАТЕРІ

Волонтери громадської організації “Рівне Разом” на чолі з Віктором Шакирзяном вручили подарунки для мам, полеглих на війні захисників України, напередодні Дня матері.

Секретар Рівнеради, почесний Президент громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян каже, кожному українцю, кожному рівнянину важливо не забувати про родини полеглих воїнів, які поклали своє життя за мир і свободу у нашій державі, за світле майбутнє України.

“Ми задіяли всіх волонтерів громадської організації “Рівне Разом” для того, щоб зібрати і підготувати подарунки для матерів полеглих воїнів. Сьогодні, спілкуючись з мамами наших Героїв, переконалися у тому, що ця підтримка і увага без сумніву їм дуже важлива. Таким чином хотіли привітати їх зі святом  Матері, яке відбудеться 14 травня, хотіли, щоб вони знали, що можуть покластись на нас у вирішенні будь яких питань. Дуже важливо бути з ними поруч, піклуватися про них. Адже кожна мама важко переживає втрату своєї дитини і сьогодні часто нікому підтримати їх у вирішенні тих чи інших проблем. Ми повинні сьогодні хоча б частково взяти на себе їхні турботи, в памʼять про подвиг і самопожертву наших Героїв, адже вони віддали за нас найдорожче – своє життя. Ми завжди будемо із сім’ями наших воїнів на зв’язку, будемо всіляко підтримувати їх як гуманітарною допомогою, так і юридичною, і навіть звичайним спілкуванням, яке їм так потрібне”, – зазначив Віктор Шакирзян.

“Цими днями ми відзначатимемо свято Матері. І саме до Дня Матері ми запрошуємо мам Героїв України до нас у приймальню “Рівне Разом”. Зібрали для них продуктові набори, які, в першу чергу, мають продемонструвати їм, що ми поряд, що вони завжди можуть розраховувати на нашу підтримку, що вони не одні і, що про них не забувають, як і не забувають про подвиг їхніх синів. Не забувають рівняни, не забувають волонтери громадської організації “Рівне Разом”, вся Україна пам’ятає і цінує подвиг українських захисників”, – розповіла Світлана Марчук.

Волонтери громадської організації “Рівне Разом” привітали матерів загиблих воїнів з Днем матері, подякували за їх подвиг і велику жертву, за справжніх синів, які віддали життя, щоб Україна була єдиною і незалежною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *