Вимагаємо повернути пільговий проїзд: Віктор Шакирзян передав вимогу міському голові

Минулого тижня ми розпочали збір підписів на підтримку Вимоги про відновлення пільгових. За чотири дні ініціативу підтримали більше п’яти тисяч рівнян.
А вже сьогодні, 6 серпня Віктор Шакирзян та наші активісти “Рівне Разом” передали вищезгадану Вимогу із зібраними підписами міському голові.
Ми наполягаємо, аби рішення про відновлення пільгових перевезень вже найближчим часом прийняли члени міської комісії ТЕБ і НС.

-До нас постійно звертаються пільговики, які не мають можливості сплачувати за проїзд в умовах карантину. Ми вимагаємо від місцевої влади нарешті прийняти рішення і відновити законне право пенсіонерів, людей з інвалідністю та інших незахищених категорій, – зазначив голова ГО “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН.


До слова, з початку карантину міська влада Рівного скасувала безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пільгових категорій населення. Та за весь цей час міські чиновники так і не спромоглися знайти компромісне рішення щодо відновлення пільгових перевезень і не запропонували альтернативи. Тим часом більшість міст західної України станом на 1 серпня пільговий проїзд відновили. Зокрема, таке рішення прийняли у Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницькому, Львові та Чернівцях. Тож лише Рівне досі залишається чи не єдиним обласним центром, де пільговики змушені оплачувати квитки.


Хочемо наголосити, що ми і надалі контролюватимемо дії місцевої влади та готові захищати інтереси рівнян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *