Рівне майбутнього — чисте, охайне, квітуче! Перші підсумки конкурсу еко-ініціатив

На початку червня постійний партнер нашої громадської організації компанія «Захід-трансбуд» оголосила про першу в Рівному приватну екологічну ініціативу у форматі Соціально-відповідальний бізнес — громадськість — рівняни. Головною особливістю конкурсу, стала відсутність будь-яких бар’єрів. Кожен мешканець, міста міг запропонувати проєкт на екологічну тематику, незалежно від того, стосується це всього міста, чи окремого району, вулиці, або будинку.

За час відведений для збору пропозицій, від рівнян надійшло більше, як пів сотні різних проєктів. Кращі компанія «Захід-трансбуд» узяла на себе зобов’язання допомогти реалізувати впродовж дворічного періоду, а семе у 2020 та 2021 роках. Кожен проект, щоправда, має пройти фахову експертизу, але вже зараз можна сказати, рівняни мають достатню кількість дійсно унікальних і креативних ідей. Реалізація яких, дозволить місту значно покращити свої позиції в рейтингу екологічних міст України.

У будь-якому разі, за сприяння нашої громадської організації, компанії «Захід-Трансбуд» та особисто Віктора Шакирзяна вже незабаром будуть реалізовані перші ластівки цієї масштабної еко-ініціативи. Це, зокрема, проєкт «Сад Історії», який ставить собі за мету лікування вікових дерев у місті. Заходи заплановані в рамках цього проекту,  дозволять зберегти для наступних поколінь дерева довгожителі, яким сто й більше років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *