У Рівному встановлять погруддя Віктора Чайки

Віктор Чайка ‒ став найшанованішим мером за всю історію Рівного. Майже 18 років він керував нашим містом, працював задля розквіту та розвитку Рівного і, звичайно, на благо та добробуту кожного містянина.
Тож, аби вшанувати пам’ять легендарного керівника, на партійній конференції “Рівне Разом”, яка до слова пройшла у сквері його імені, делегати прийняли рішення встановити погруддя Віктора Чайка у Рівному.
Під час конференції виступив Олександр Кравчук, заступник колишнього міського голови Віктора Чайки, він зазначив:
‒ Я хотів би попросити у Віктора Шакирзяна поставити у цьому парку погруддя Віктору Чайці. Саме у цьому місці він почав озеленення міста. Важливо вшанувати його пам’ять і нагадати рівнянам про той сильний, вольовий дух керівника, який в нього був.
Віктор Шакирзян підтримав ідею зі встановленням погруддя Віктору Чайці, адже поважає його самовідданість Рівному та чималий внесок у розвиток міста:
‒ Ми маємо бути вдячні Віктору Чайці, за те, що саме він почав працювати над розвитком Рівного. Ми, рівняни, пам’ятаємо його як людину, яка розбудовувала наше місто, як мера, під час каденцій якого наше місто розвивалося, будувалося та оновлювалося. Ми вже замовили виготовлення погруддя Віктора Чайки. Найближчим часом його встановлять у сквері. Ми продовжимо справу Віктора Чайки – будемо працювати, щоб зробити Рівне комфортним, красивим та безпечним для всіх рівнян.
Олександр Кравчук також говорить, що Віктор Шакирзян на посаді міського голови Рівного достойно продовжить справу, розпочату Віктором Чайкою:
‒ Було б чудово, якби новий голова – продовжив традиції Віктора Чайки, тоді мрії наших людей, старшого покоління таки здійснилися б. На сьогодні зі всіх кандидатів, які висуваються на посаду мера міста найдостойніший кандидат – Віктор Шакирзян. У нього за плечима великий досвід у будівництві доріг та будинків, він знає, що таке мережі та благоустрій. Він справжній господарник. Така людина має керувати нашим містом. Я від свого покоління надіюсь, що з приходом Віктора Шакирзяна в Рівному все налагодиться у кращу сторону.
До слова, нова політична сила “Рівне Разом” підтримуватиме усі проекти, направлені на розвиток та розбудову Рівного, розвиватиме мистецькі та соціальні ініціативи, підтримуватиме дитячий спорт, медичні заклади та ветеранські організації, адже ця робота має продовжуватись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *