Рівненський обласний опіковий центр – єдине відділення в області, де надають висококваліфіковану допомогу при опікових ушкодженнях різного ступеня

Щодня тут рятують життя та здоров’я десяткам пацієнтів, в тому числі, і найменшим. Однак запорукою вдалого результату центру є не лише професіоналізм лікарів, але й наявність хорошого технічного забезпечення.

Наявне у центрі обладнання застаріле та часто виходить з ладу, створюючи незручності як пацієнтам, так і лікарям. Наприклад, щоб провести операцію по пересадці шкіри дитині, доводилось замовляти та доставляти перфоратор шкіри з Тернополя. Це не лише створювало незручності, а й ставило під загрозу життя та здоров’я маленьких пацієнтів. Працівники центру давно шукали можливість придбати необхідне обладнання, а саме перфоратор шкіри та медичну осциляторну пилу, навіть хотіли зробити це власним коштом. Коли про цю проблему дізнався голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян, він одразу погодився повністю профінансувати придбання необхідного обладнання.

Волонтери ГО “Рівне Разом” спільно з керівником центру Іваном Зимою обрали найкращі моделі необхідного обладнання, а купівлю та його доставку профінансував голова організації. Тож, сьогодні, 18 вересня, голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян урочисто передав Обласному опіковому центру Рівненської обласної клінічної лікарні сертифікат на медичне обладнання: апарат для перфорації шкіри та осциляторну пилу.

Обласний опіковий центр Рівного мав подібний прилад, але отримали його медики близько 30 років тому. У зв’язку з поважним терміном експлуатації він все частіше виходив з ладу і потребував ремонту. Тепер же, завдяки активістам ГО “Рівне Разом”, ми зможемо використовувати новенький пристрій для перфорації шкіри і якісніше надавати необхідну допомогу людям. Це допоможе врятувати багато людських життів, – розповідає Іван Зима, завідувач Опікового центру у Рівненській обласній клінічній лікарні.

Якісна та швидка робота Опікового центру – завжди актуальне питання. Особливо, коли це стосується маленьких пацієнтів. Голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян зауважив:

Опіковий центр розташований на базі Обласної клінічної лікарні єдиний такого рівня заклад не тільки у Рівному, але і у всій області. Тут щороку отримують висококваліфіковану допомогу сотні рівнян, в тому числі діти. Тому важливо забезпечити центр сучасним і якісним обладнанням, яке рятуватиме життя та здоров’я найменших пацієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *