Найбільша у Рівному недільна школа отримала від ГО “Рівне Разом” обладнання для інтерактивного навчання

20 вересня, у неділю на території біля Свято-Покровського катедрального собору Православної Церкви України голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян передав викладачам і учням найбільшої у Рівному та області недільної школи інтерактивну дошку для навчання.

У недільній школі “Премудрість Божа” функціонує 8 вікових груп та навчається 250 дітей. Тож, інтерактивна дошка допоможе у організації уроків і зробить їх цікавішими.

Голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян зауважив, що не міг не відгукнутись на прохання дітей і викладачів школи, адже наявність такого обладнання під час навчального процесу це вимога часу.

“Ми вирішили підтримати недільну школу, бо вважаємо важливим, аби діти мали можливість , якомога раніше засвоїти християнські цінності і етику. Переконаний, що це дозволить їм у майбутньому знайти правильну дорогу у житті. Ми і надалі продовжуватимемо підтримувати українську церкву”.

Варто зауважити, що це найбільша недільна православна школа, яка діє у Рівному. Навчаючись у недільній школі діти вивчають тексти святого письма основи катехизису та літургіки, що закладає основу їх духовного розвитку.

Священник ПЦУ отець Василь Рудницький, що сприяв придбанню інтерактивної дошки зауважив наступне:

“Нашій недільній школі Свято-Покровського собору сьогодні 20 років. Для нас це знаменна подія. Впродовж двох десятиліть досвідчені викладачі працюють з дітьми, вчать з ними Святе писання та церковну історію. Важливо виховувати дітей в християнському дусі. Тож, аби зацікавити ще більше дітей, виникла потреба в інтерактивній дошці. Ми звернулися до Віктора Шакирзяна, який відгукнувся і подарував нам її”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *