Понад тисяча рівнян звернулися за допомогою до громадської приймальні ГО «Рівне Разом»

Щодня до громадської приймальні «Рівне Разом» звертаються місцеві жителі, аби знайти конструктивне вирішення своїх питань. У кожного з рівнян своя проблема, чимало з них стосуються неякісного надання комунальних послуг, стану прибудинкових територій, малих пенсій чи поганих умов праці. Тож волонтери та голова громадської організації Віктор Шакирзян намагаються допомогти, підтримати та вирішити проблеми рівнян.

«Я сюди звернувся, тому що працював на заводах, зараз у мене мінімальна пенсія, я вважаю, що це несправедливо. Читав раніше, що «Рівне Разом» допомогли пенсіонерам повернути безкоштовний проїзд, сподіваюся, допоможуть і мені», – розповів відвідувач громадської приймальні Валерій.

«Прийшов, щоб особисто поспілкуватися з Віктором Володимировичем. Маю багато питань. Найбільше турбують погані дороги у Рівному, я вже не раз викликав через це поліцію, але не допомагає. Ще однією болючою проблемою є моя низька пенсія», – каже Володимир Драганчук, відвідувач громадської приймальні «Рівне Разом».

Таких звернень щодня десятки. Менш ніж за місяць роботи громадської приймальні, волонтери прийняли понад тисячу особистих звернень від рівнян.

«Громадяни звертаються з абсолютно різними проблемами, яких, на жаль, багато. Люди дуже стурбовані тим, що міська влада ніяк не реагує на їхні прохання. Наші волонтери громадської організації вивчають проблеми міста, консультують людей, допомагають підготувати документацію. Є люди, які хочуть поспілкуватися особисто зі мною. Для них ми призначаємо конкретний час, аби вони не приходили та не сиділи у чергах», – розповів голова громадської організації «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

Консультанти громадської приймальні «Рівне Разом» зізнаються, працюють у посиленому режимі, навіть під час прийому громадян та у вихідні дні телефон розривається від дзвінків. А фахову юридичну допомогу у приймальні людям надає юрист-адвокат, до якої приходять за нормативно-правовою консультацією:

–Часто людям неправильно нараховують стаж, через що потім мала пенсія. Якщо це земельне питання ми звертаємося у міську раду Рівного, допомагаємо написати звернення, – розповідає Ольга Луцик, юрист-адвокат громадської приймальні. – Часто, буває, що люди вже самі неодноразово зверталися у різні інстанції, однак на це ніхто не реагував.

До слова, отримати безкоштовно юридичну консультацію можна у громадській приймальні «Рівне Разом», за адресою вул. Соборна, 13, з понеділка до п’ятниці, з 10:00-16:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *