На День міста у центрі Рівного з’явилася унікальна фотозона

Такого рівняни ще точно не бачили і не використовували. З нагоди Дня міста на майдані Незалежності ГО «Рівне Разом» встановила спеціальну автоматизовану платформу Селфі 360 від “PARTY-BOX”.

Завдяки такому пристрою рівняни мають можливість зробити ролик із собою у головній ролі, і що дуже важливо буквально вже за декілька хвилин отримати це відео собі на вайбер у телефоні.

  • Нам дуже приємно, що нас запросили відзначити День Міста разом з вами. Адже ми у “PARTY-BOX” точно знаємо, як за декілька секунд можна зняти яскраве відео. Це унікальна фотозона, яка точно змусить усіх звернути на неї увагу і класно, що ГО «Рінве Разом» вирішила подарувати таку унікальну фотозону рівнянам у День міста, – говорить Юлія Матвійків, представниця компанії “PARTY-BOX”.

Самі ж рівняни не приховують захвату від такої фотозони і дійсно підтверджують, що подібного у Рівному ще не було.

  • Спочатку я не знала, як це все працює, але послухала поради і отримала своє відео, яке вже встигла опублікувати в соцмережах, – говорить рівнянка Галина. – Дякую організаторам за таку класну ідею та її втілення.

Голова громадської організації «Рівне Разом» Віктор Шакирзян каже, що з командою довго думали, що ж такого приготувати для рівнян, щоб це було з дотриманням карантину, але водночас подарувало неймовірні враження.

  • Радію тому, що рівнянам сподобалася наша ідея. Сьогодні, спілкуючись з людьми на вулицях я ще раз переконуюсь в тому, що Рівне для кожного з нас – це невід‘ємна частина життя, – зауважив Віктор Шакирзян. – Ще раз хочу побажати нашому місту та усім рівнянам щастя, успіху та процвітання. Усі разом, громадою рівнян, ми забезпечимо комфорт, безпеку та добробут! Ми зробимо Рівне кращим!

За матеріалами сайту Рівняни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *