У РІВНОМУ ПРОЙШОВ ЧЕМПІОНАТ МІСТА З КІКБОКСИНГУ WAKO ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Завершився Чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO присвячений Дню Збройних Сил України. Традиційно змагання підтримала Громадська організація «Рівне Разом».

На початку учасники на колінах вшанували хвилиною мовчання пам‘ять загиблих воїнів-спортсменів у російсько-українській війні. У поєдинках взяло участь близько 300 спортсменів різних вагових та вікових категорій з Рівного, Здолбунова, Тернополя , Луцька , Житомира, Львова, Нетішина, Шумська, Вараша, Сарн та Березного. За результатами виступів переможці та призери особистого заліку нагороджені медалями, дипломами та цікавими подарунками, а кращі учасники були відзначені памʼятними кубками. У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда ДЮСШ#5 місто Рівне;І І міце GUTSALIUKTEAM місто Рівне;І ІІ UMA Academy(Тернопільська область).

Серед новачків у програмі «Перший крок» перемогу здобула команда юних спортсменів ДЮСШ#5 місто Рівне;I I місце – Здолбунів “ВАКО”;ІІІ місце GUTSALIUKTEAM місто Рівне.

Кікбоксинг об’єднує людей навколо спільної мети — досягнення власного високого стандарту. Вітаємо спортсменів із здобутим безцінним досвідом. ВЕЛИКА ПОДЯКА ЗСУ! Завдяки Вам наші діти можуть займатися цим мужнім видом спорту!“, – зазначив голова Рівненської міської федерації кікбоксингу WAKO Роман Кроль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *