У РІВНОМУ ЗАПРОВАДЯТЬ НОВУ СОЦІАЛЬНУ ІНІЦІАТИВУ ДЛЯ ДІТОК З ВАДАМИ РОЗВИТКУ

Діти з з хворобами опорно-рухового апарату, з ураженням центральної нервової системи, генетичними синдромами, та аутизмом, незабаром безкоштовно зможуть відвідувати один з приватних реабілітаційних центрів. Як розповів Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян відповідний меморандум про співпрацю буде підготовлений і підписаний за кілька днів. Зокрема, йдеться про реабілітаційний центр “Простір здорової дитини”, який уже тривалий час успішно працює в Рівному. За словами Віктора Шакирзяна ініціатива належить керівнику цього центру Марії Лапюк.

“З командою реабілітаційного центру “Простір здорової дитини” ми товаришуємо вже кілька років поспіль. Спільно з волонтерами громадської організації “Рівне Разом” допомагаємо цьому закладу та його пацієнтам різноманітними гуманітарними вантажами, до яких входить найнеобхідніше. Розуміємо, що наразі через війну багато сімей знаходиться в скрутних життєвих обставинах і не можуть собі дозволити оплатити надання медичних послуг по реабілітації їхніх дітей. Тож, ця ініціатива колективу центру дуже слушна і потрібна.  Спільно з директором Марією Лапюк дійшли згоди про підписання меморандуму щодо співпраці між її реабілітаційним центром та Рівненською міською радою.  Для нас в пріоритеті – забезпечити усім дітям надання необхідної допомоги. Сподіваюсь, в майбутньому до цієї соціальної ініціативи долучаться й інші приватні медичні та реабілітаційні заклади”, – зазначив Віктор Шакирзян.

Зокрема, йдеться про реабілітаційний центр “Простір здорової дитини”, який уже тривалий час успішно працює в Рівному. За словами Віктора Шакирзяна ініціатива належить керівнику цього центру Марії Лапюк.

“Я, як директор дитячого реабілітаційного центру, багато спілкуюсь з батьками, діти яких потребують допомоги. Знаю, що не всі вони можуть дозволити собі реабілітацію в тому об’ємі, який потрібний.  Тому, ми з колективом вирішили запропонувати таку соціальну ініціативу, взяти додатково безкоштовно ще певну кількість діток. Ми знаємо, що війна створює додаткові труднощі для багатьох людей, тому ми раді допомогти таким людям. Окрема подяка Віктору Шакирзяну, який постійно допомагає нашим маленьким пацієнтам,  турбується про них, приїздить, привозить допомогу в наш заклад для них. Я вірю, що наша ініціатива буде гарним прикладом співпраці медиків-реабілітологів з органами місцевого самоврядування”, – розповідає Марія Лапюк.

Тож, уже незабаром послугами цього центру зможе скористатися більше дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *