У РІВНОМУ ДО ВЕЛИКОДНЯ ПРОВЕДУТЬ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Упродовж 13-14 квітня Громадська організація “Рівне Разом” організовує благодійні ярмарки по збору коштів на потреби ЗСУ, аби придбати ударний дрон “Кажан”. Вони відбуватимуться на різних локаціях Рівного, а саме: ТРЦ “Чайка”, мікрорайон “На Щасливому”, Театральна площа, ТЦ “Злата Плаза”, територія біля Покровського собору, ТРЦ “Екватор”.

На ярмарку продаватиметься Пасхальна атрибутика, різноманітна традиційна до цього свята випічка та м’ясні вироби. Також можна буде придбати паски для воїнів, які волонтери відправлять на фронт. Одна з організаторів ярмарку, депутат партії “Рівне Разом” Катерина Марчук закликає рівнян по можливості долучитися не лише коштами, а при бажанні приносити свою Великодню випічку та таким чином зробити гарну справу та допомогти нашим Захисникам.

“Ми потурбувалися про святковий кошик і зібрали смаколики у всіх найкращих виробників для жителів нашого міста. Їх можна буде придбати на благодійних ярмарках 13 та 14 квітня у зручних локаціях Рівного. Придбаний за виручені кошти ударний дрон “Кажан” допоможе захистити наших воїнів та принесе «подарунки» нашим ворогам. Зокрема, звертаємося до власників пекарень, ковбасних цехів, фермерських господарств та вмілих господинь. Нам потрібні пасочки, домашня випічка та м‘ясні вироби. Кожна подарована нам пасочка, кільце ковбаски, або ж шматочок м‘яса – це крок до Перемоги. Наші воїни, на передовій, кажуть, що там їм пасочки не дуже потрібні, а от речі, які вбережуть життя та допоможуть у боротьбі з ворогом – вкрай необхідні. Закликаю усіх долучатися, адже лише разом ми зможемо наблизити нашу перемогу”, – звертається до жителів громади Катерина Марчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *