У галереї “Євро -Арт” триває благодійна виставка “Мистецтво, що рятує”

З 24 листопада по 19 грудня у галереї “Євро -Арт” триває благодійна виставка ветеранів російсько-української війни “Мистецтво, що рятує”.

Завітавши сьогодні на виставку ви можете помилуватись та придбати Ангелики Євгенії Гапчинської, авторства важкопоранених учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Нагадаємо. 24 листопада у Рівному, в художній галереї Євро-Арт відкрили благодійну виставку на якій  представили більше півсотні картин, створених ветеранами АТО/ООС та рідними загиблих.  У рамках цієї виставки – «Мистецтво, що рятує», організатори заходу Віктор ШАКИРЗЯН та ГО «РІВНЕ РАЗОМ» провели благодійний аукціон, зібравши кошти на лікування двох родин загиблих на війні рівнян.

Заради доброї справи на захід завітали рівненські депутати, бізнесмени та небайдужі мешканці. Вони «боролись» за полотна Гаяне Атаян, Олександра Бобришкева, Наталії Герасименко, Ольги Теренчук, Вікторії Шинкаренко, Анни Вітрук, рідних рівненських військових, ветеранів АТО/ООС та ін.  Лише за один день виставки-аукціону вдалося зібрати 100 тисяч гривень на лікування рідних з двох родин загиблих воїнів АТО/ООС.

Приєднуйтесь І Ви! Придбати картини і долучитися таким чином до порятунку людського ЖИТТЯ можна до 19 грудня 2021 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *