РІВНЕНСЬКІ ВОЛОНТЕРИ ПЕРЕДАЛИ АНТИДРОНОВУ РУШНИЦЮ ТА ЧЕРГОВЕ АВТО ДЛЯ ЗСУ

2 грудня рівненські волонтери передали велику партію допомоги для потреб Збройних сил України. А саме бронеавтомобіль марки Nissan X-Trail, додатково обладнаний камерою для нічного бачення, антидронову рушницю, пристрої супутникового інтернет-зв’язку “Starlink”, дрони для повітряного спостереження за ворогом та інші вкрай важливі речі.

Усе це вдалося придбати завдяки діяльності волонтерів ГО “Рівне Разом”, ГО “ДАР” та представників інших місцевих волонтерських організацій, які спільно організовували масштабні благодійні ярмарки.

Потреба в автомобілях на передовій існує завжди. На жаль, в зоні бойових дій, через екстремальні умови експлуатації, транспорт швидко виходить з ладу, часто потрапляє під обстріли. Тож сьогодні, завдяки зусиллям всіх наших волонтерів, допомозі меценатів, ми передаємо цей автомобіль і додатково до нього прилад, який дозволяє пересуватися вночі чи у сутінках, не демаскуючи своє місцезнаходження. Окрім бронеавтомобіля, передаємо також і вкрай важливу та необхідну для наших воїнів антидронову рушницю. Вона допоможе їм знищувати ворожі російські безпілотники. І чим більше їх буде збито, тим швидше ворог буде дезорієнтований і розбитий. Напередодні Дня волонтера, хочу щиро подякувати всім, хто долучився до нашої волонтерської організації, всій команді “Рівне Разом”. А також усім, хто допомагає нам на гуманітарних складах, хто допомагав в організації волонтерських благодійних ярмарків і тут в Рівному, і за кордоном. Усім, хто разом з нами допомагає Збройним Силам України і наближає день нашої спільної перемоги над російськими окупантами, – зазначив почесний президент громадської організації «Рівне Разом» Віктор ШАКИРЗЯН.

Напередодні, автомобіль відремонтували, посилили його захист, нанесли відповідний зимовий камуфляж, завантажили гуманітарним вантажем та усім необхідним обладнанням для військових. Сьогодні ж він уже вирушив на передову.

Автомобіль для наших бійців ми з командою волонтерів передаємо вже не вперше. До того ж, завжди намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільному населенню, яке постраждало від війни. Переконана, що такий автомобіль та все, що ми сьогодні передаємо нашим воїнам – дасть позитивний результат. Важливо те, що зібрати кошти нам вдалося завдяки багатьом небайдужим людям, які постійно долучаються до наших благодійних ярмарків, жертвують свої кошти для потреб захисників України. Така підтримка з боку меценатів, бізнесу і городян є вкрай важливою для нашої спільної справи адже наближає звільнення України від загарбників, – розповіла депутатка Рівнеради від партії «Рівне Разом» Катерина МАРЧУК.

Загальна вартість, всього переданого сьогодні волонтерами обладнання, обраховується сотнями тисяч гривень. Лише антидронова рушниця коштує близько 15 тисяч євро. Усе це очно знадобиться на фронті, каже керівник Рівненського будинку ветеранів Вікторія ШИНКАРЕНКО.

«Автомобілі дуже потрібні нашим солдатам, старлінки використовують для налагодження зв’язку між підрозділами, антидронові рушниці для наших військовослужбовців – взагалі на вагу золота, адже ворог активно використовує дрони та квадрокоптери. Саме тому, ми робимо все можливе, аби таке сучасне електронне озброєння знаходити і купувати для ЗСУ. Це дасть можливість завадити росіянам виявляти наші позиції та вести аеророзвідку, – додала Вікторія Шинкаренко.

Військовослужбовець Павло розповів, що така антидронова рушниця працює на відстані до п’яти кілометрів:

Вона тимчасово приглушує ворожий дрон, після чого він падає на землю і може використовуватись уже українськими підрозділами. Саме ця антидронова рушниця слугуватиме для потреб спецпризначенців у Луганській області”.

До слова, організаторами благодійних ярмарків, що відбувалися у Рівному є волонтери ГО «Рівне Разом», «Допомога армії – Рівне», Студія сучасного танцю та вокалу Шоу балет «Dance Way». Благодійники запевнили, продовжуватимуть допомагати українській армії доти, доки в цьому буде потреба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *