РІВНЕНСЬКІ ВОЛОНТЕРИ ЗІБРАЛИ ПОНАД 40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ ЗСУ ПІД ЧАС БЛАГОДІЙНИХ ЗМАГАНЬ ЗІ СПІДВЕЮ

Спідвейні змагання на Кубок «ТСОУ» серед юніорів відбулись 5 листопада на рівненському мототреці. Це стало  можливим завдяки тісній та партнерській співпраці рівненського ОСТК ТСОУ та спідвейного клубу «Marchenko speedway racing» під керівництвом відомого рівненського бізнесмена, мецената спорту та поціновувача гонок на гаревій доріжці Ігоря Марченка, а також десятків рівненських підприємців та волонтерських організацій. Вхід на змагання був вільним. При бажанні усі присутні могли спрямувати бажану суму волонтерам, які впродовж гонок заохочували донатити на підтримку Збройних сил України.

Як розповіли в клубі Ігоря Марченка, спідвейні змагання в умовах війни хотілось організувати і з користю для наших воїнів. Так, при вході на  Мототрек було облаштоване місце для проведення благодійного ярмарку, де відома рівненська команда волонтерів від  Громадських організацій «Рівне Разом», «Дар», студії сучасного танцю «Dance Way» заохочували усіх присутніх придбати патріотичну символіку та товари. Усі кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

– «Наші благодійні ярмарки уже стали настільки впізнаваними, що організатори різних заходів самі нас запрошують. Зараз серед рівнян є розуміння, що лише усі разом ми можемо наблизити перемогу. Бо кожна копійка, кожна гривня, пожертвувана для армії, є важливою. Так відбулося і цього разу. Пройшли змагання зі спідвею для дітей. Завдяки цьому дійству вдалося зібрати допомогу для наших хлопців на фронті. Скажу, що організація благодійних ярмарків потребує певних зусиль. Якщо спочатку люди самі збирали волонтерську допомогу, то тепер цей процес потрібно стимулювати. Адже з часом стало збирати все важче. Припускаю, що суспільство втомилося від війни. Це дуже сильно відчувається. З одного боку, нашим людям психологічного важко це переживати, а з іншого – є й економічні труднощі, які, мабуть, відчув кожен з нас. Тому людей потрібно якось стимулювати, бо всі розуміють, що лише разом ми сила. І найкраще для мобілізації суспільства підходять публічні заходи», –  розповіла волонтерка, депутатка Рівнеради від команди «Рівне Разом» Катерина Марчук.

Попри те, що змагання тривали всього три години, рівнянам з допомогою волонтерів вдалося задонатити  на потреби армії 40 тисяч 400 гривень! Ці кошти, як розповідають організатори благодійних ярмарків, будуть витрачені на придбання чергового автомобіля для наших воїнів.

   « Дякуємо усім, хто прийшов підтримати майбутнє нашого спідвею та наших воїнів. Якби усі сиділи вдома, то ніякої допомоги армія не отримала б. Хоч потреби наших бійців дуже великі», – підсумувала Катерина МАРЧУК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *