РІВНЕНСЬКІ ВОЛОНТЕРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В НАВЧАННЯХ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Більше чотирьох годин навчалися азам тактичної медицини рівненські волонтери в Центрі готовності цивільних. Даний проєкт уже працює у 16 містах України. Започаткував таку ініціативу Благодійний фонд Сергія Притули. Центр підготовки населення проводить різні тренінги. Людям розповідають про те, як правильно зібратись на війну, як поводитися під обстрілами, про бойові дії у місті. Також викладають тактичну медицину, стрілецьку справу, керування БПЛА.

Я вважаю, що таке навчання має пройти кожен, особливо в умовах воєнного стану! Зокрема, ми навчилися визначати першочергові травми, які потребують невідкладної допомоги, серед яких: критичні кровотечі, пошкодження дихальних шляхів та легеней. А також нас навчили надавати першу домедичну допомогу при них! Закріпили почуті теоритичні знання практичними завданнями. На цьому плануємо не зупинятися, а пройти ще більш глибший курс тактичної медицини 2.0!“, – розповіла волонтерка, депутатка Рівнеради Катерина Марчук.

Навчання у Центрі безкоштовне, проте відвідувачі можуть пожертвувати вільну суму донату. Ці кошти будуть спрямовані на допомогу українським захисникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *