ПРЕДСТАВНИКИ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД ВОЛОНТЕРІВ ГО “РІВНЕ РАЗОМ”

Українське товариство сліпих є однією з найбільших громадських організацій, яка займається підтримкою людей з вадами зору. Завдяки роботі організації тисячі людей мають можливість отримувати необхідну допомогу та підтримку. Таким чином, напередодні Великодня громадська організація “Рівне Разом” доправила для товариства “УТОС” необхідну гуманітарну допомогу, до якої входили продукти харчування, засоби гігієни та інші речі першої необхідності.

“Члени українського товариства сліпих – це неймовірно мужні й духовно сильні люди. Незважаючи на складні умови життя та відсутність можливості бачити, вони все одно реалізовують свої мрії та цілі. Ці люди продовжують рухатися вперед незважаючи на будь-які перешкоди. Їхній приклад має надихати усіх нас. Підтримка людей з інвалідністю – це важлива справа для кожного мешканця нашої громади. Тому вже вкотре завітав до цих дивовижних людей напередодні великого свята Воскресіння Христового. Вірю, якщо діятимемо разом зможемо допомагти всім, хто цього потребує”, – зазначив Почесний Президент громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян.


Зважаючи на події сьогодення, члени українського товариства сліпих знаходяться в складній життєвій ситуації. Саме тому, допомога від громадських організацій та волонтерів є надзвичайно важливою для них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *