ПОРТУГАЛЬСЬКІ ДАЛЕКОБІЙНИКИ ТА ВОЛОНТЕРИ “РІВНЕ РАЗОМ” ПЕРЕДАЛИ ЧЕРГОВИЙ АВТОМОБІЛЬ НА ФРОНТ

Черговий «Фольксваген» вщент завантажений теплими речами та продуктами харчування для наших захисників, вирушив сьогодні на фронт. Забирати авто прибув до нашого міста військовослужбовець з Рівного Богдан, який несе службу  у зоні бойових дій.

« Постійно вражає мене і моїх побратимів з інших регіонів допомога від рівненських волонтерів. Це щось неймовірне – що не попросиш, – завжди є реакція і позитивне вирішення питання. Це неабияк надихає там, на фронті», –  розповів Богдан. 

Цього разу задонатити на авто зголосилася  родина українських далекобійників з Португалії  – Олег та Наталія Семенюки, частину коштів додали і рівненські волонтери, які вдалося зібрати під час нещодавніх благодійних ярмарків.

« Ми відчуваємо, що рівень волонтерської  підтримки в Україні дещо падає. Це обумовлено багатьма причинами: фінансовий і матеріальний стан українських сімей тощо. Тому, зі свого боку робимо усе можливе і неможливе, аби надалі  допомагати нашим захисникам, особливо з наближенням холодів.  Активно нас у цьому підтримує  українська діаспора.  До Рівного завітала наша давня знайома Людмила Вознюк – рівнянка, координатора Волонтерської асоціації «Ангели милосердя» у Португалії.  Пані Людмила має відпустку і разом з нами допомагає сьогодні завантажувати ось це авто. Саме їй мусимо завдячувати багато у чому. Адже частину коштів на авто зібрали саме українці Португалії», – розповіла волонтерка ГО «Рівне Разом», депутатка Рівнеради Катерина Марчук.

« Волонтерська Асоціація «Ангели милосердя» функціонує в Португалії з 2014 року. Це спільнота українців, які постійно допомагають та підтримують ЗСУ та реагують на потреби і запити наших земляків в Україні. Так сталось і цього разу: Олег та Наталія Семенюки –  сім’я українських далекобійників, які довгий час проживають в Португалії зв’язалися зі мною та запропонували свою допомогу. Порадившись з керівницею Благодійного фонду «Дар» Вікторією Шинкаренко, – вирішили, що насамперед воїнам необхідне авто. Дуже швидко зібрали кошти ,придбали автомобіль і ось він уже тут», –  розповіла Людмила Вознюк.

Теплі речі, «буржуйки» і автомобілі – те, чого вкрай потребують українські захисники на фронті. Волонтери вкотре закликають усіх активних громадян, українців всього світу гуртуватися та надалі продовжувати підтримувати Збройні сили України. Попереду холоди. Втім, жодні морози не зупинять щирі зусилля   українців всього світу якнайшвидше наблизити Перемогу, а гарячі волонтерські серця розтоплять найекстримальніші холоди …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *