КАТЕРИНА МАРЧУК ПРИВІТАЛА УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ З РУКОПАШУ ГОПАК

Понад сто учасників віком від 8-18 років взяли участь у Відкритому чемпіонаті з рукопашу гопак пам‘яті генерала Міжнародного Союзу Козацтва Миколи Паліюка. Окрім Рівного у змаганнях взяли участь  юнаки та дівчата з Луцька, Ковеля, Первомайська, Хмельницького, Львова.

  «Захід світлій пам’яті  мого товариша та наставника генерала Миколи Паліюка ми проводимо вперше. Для себе особисто я пообіцяв, що такі змагання на його честь ми будемо організовувати щороку», –  розповів Голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації  Федерація рукопашу гопак України в Рівненській області Петро Велінець.

    Змагання проходили у форматі особистої першості. Втім, майстерність окремих учасників члени журі відзначили  трьома кубками:

«За кращу техніку» – козак з Харківщини  за виконання прийому «Вихор у повітря в голову» Володимир Сахно.

« За найшвидший бій» – козак спортивного клубу «ММА» – Львів Артур Приймук.

«За кращу техніку» –  козак з Луцька Дем’ян Мельничук.

Саме Дем’ян свою перемогу присвятив рідному тату, який два тижні тому героїчно загинув у російсько-українській війні. Майстерності хлопчика та міцному козацькому характеру аплодували усі учасники змагань. Неабияк розчулилась від побаченого відома волонтерка, депутатка Рівнеради Катерина МАРЧУК, яка постійно намагається підтримати розвиток власне українського виду єдиноборств. Саме пані Катерина мала за честь нагородити юних лицарів.

«Ці хлопці – справжні сучасні українські козаки, які попри війну продовжують дбати про нашу молодь та всіляко розвивати один з найдревніших видів українського рукопашу.      Мене досить вразив рівень змагань. До нашого міста прибули діти з шести областей України. І це, попри війну. Особлива подяка нашим гостям з героїчної Харківщини. Рівне справді є спортивним магнітом з бойового гопака. За це, думаю, варто подякувати співорганізатору та просто унікальній людині – Петру Велінцю. Знаєте, я виховую сина і вже всерйоз задумуюсь над тим, аби віддати його на виховання саме нашим козакам!», – поділилась своїми враженнями Катерина МАРЧУК.

Загалом у змаганнях взяли участь  вихованці восьми клубів:

«Роксоланія» – м. Рівне

Верховинська ДЮСШ – м. Івано-Франківськ

«ММА» – м. Львів

«Одісей» – Львівський державний університет фізичної культури і спорту

«Січ» – м. Корець

«Герць» – м. Луцьк

«Успіх» – м. Хмельницький

СК «Легіон» м. Первомайськ, Харівська область.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *