До Дня Соборності! Команда «РІВНЕ РАЗОМ» взяла участь у відеомарафоні «Голос України на рушнику Єдності»

В рамках Меморандуму про розвиток культурного та освітнього партнерства між Громадською організацією «РІВНЕ РАЗОМ» та Молодіжною Радою Станиці Луганської, підписаного влітку минулого року з ініціативи очільника «РІВНЕ РАЗОМ» Віктора ШАКИРЗЯНА та керівниці Молодіжної Ради Юлії ДОМАЩЕНКО 20 січня відбувся унікальний відеомарафон під назвою «Голос України на рушнику Єдності» за участю представників зі Львова, Києва, Старобільська, Станиці Луганської та Рівного. Від нашого міста до онлайн конференції долучилась голова фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Світлана Марчук, заступник начальника управління освіти міста Василь ХАРКОВЕЦЬ, прихильники команди «РІВНЕ РАЗОМ».

В режимі онлайн наші друзі зі Станиці Луганської презентували рушник єднання довжиною – 15 метрів з вишитими цитатами з поезії Лесі Українки. У його виготовленні було задіяно 720 мотків ниток, 15 метрів тканини, 32 вишивальниці, 31 заклад освіти, 5 закладів культури, 15 візерунків, 15 цитат з творів Лесі Українки. Всі кольори веселки та орнамент Луганщини. Як вважають експерти, рушник має усі шанси бути занесеним до Книги рекордів України. Невдовзі унікальний витвір мистецтва прибуде до Рівного, як символ єднання між Сходом та Заходом. А далі вирушить до Львова та Києва.

«Приємно, що підписаний влітку Меморандум між громадською організацією «РІВНЕ РАЗОМ» та Молодіжною Радою Станиці Луганської дає конкретні результати! Наша співпраця та дружба зміцнюється та поглиблюється! Так і повинно бути! Адже дуже хочеться, щоб не лише РІВНЕ, а й Схід та Захід нашої країни завжди були Разом. Принагідно вітаю усіх з Днем Соборності! Хочу подякувати волонтерам та майстриням, які подарували нам такий унікальний рушник! З нетерпінням чекаємо його у Рівному!», – розповів очільник команди «РІВНЕ РАЗОМ», секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *