ГО «РІВНЕ РАЗОМ» підтримає чемпіонат України з трекових автогонок пам’яті Сергія ПЕЛЕШКА

30 жовтня на стадіоні технічних видів спорту „Мототрек” у Рівному о
14:00 год. відбудеться VІІ етап Чемпіонату України „Національна Ліга автоспідвею” з трекових автогонок 2021 року в особистому заліку. Змагання відбуваються вже вдруге в знак пам’яті про засновника цієї дисципліни в Україні Сергія ПЕЛЕШКА, який покинув світ 21 квітня 2020 року.

Організатор змагань, брат засновника автоспідвею Микола ПЕЛЕШОК зустрівся із секретарем Рівнеради, очільником «РІВНЕ РАЗОМ» Віктором ШАКИРЗЯНОМ, аби особисто запросити його та представників громадської організації на змагання.

«Автоспідвей та ім’я його засновника Сергія ПЕЛЕШКА – це легендарна історія українського автоспорту із рівненським корінням. Для мене автоспідвей – це яскраві спогади дитинства та юності. Дуже хочеться щоб і цей вид спорту отримав гідну підтримку та розвиток у нашому місті. А ім’я його засновника Сергія ПЕЛЕШКА – рівняни пам’ятали і шанували.

Тому, 30 жовтня «РІВНЕ РАЗОМ» буде разом з рівненськими шанувальниками авто спідвею. Ясна річ, надамо необхідну допомогу для проведення змагань», – повідомив секретар Рівнеради, очільник «РІВНЕ РАЗОМ» Віктор ШАКИРЗЯН.

У змаганнях візьмуть участь дорослі спортсмени з Черкас, Луцька, Львова, Чернівців і Рівного та юні спортсмени у класі автомобілів міні-баггі з Черкас, Чернівців та Рівного. Гонка  є заключним, фінальним, VІІ етапом, Чемпіонату України „Національна Ліга автоспідвею” з трекових автогонок 2021 року в особистому заліку та відбуваються вже вдруге.

До речі, дорослим учасникам змагань вже другий рік встановлено Кубок Сергія ПЕЛЕШКА, котрий вручається гонщику за найкращий час дня у змаганнях. У Чемпіонаті 2021 року його володарями стали: І етап – Анатолій Гудков (Рівне), ІІ етап – Тарас Квачук (Рівне), ІІІ-IV етапи – двічі Андрій Яроменко (Черкаси), V етап – Анатолій Гудков (Рівне), VI етап – Микола Пелешок (Рівне).

«Лишився приємно враженим від зустрічі. Знаю, що Віктор ШАКИРЗЯН і його громадська організація постійно підтримують різного роду види спортивних змагань. Автоспідвей, як запевнив мене секретар Рівнеради, теж не є і не буде винятком. В свою чергу я поділився з  паном ВІКТОРОМ про подальші плани нашої федерації.

Так, зокрема, ми плануємо провести окремі змагання пам’яті Сергія ПЕЛЕШКА  – не в рамках чемпіонату, а окрему гонку. Гадаю, його ім’я і внесок в розвиток всеукраїнського спорту цього заслуговують! Попередньо, плануємо це зробити у квітні. Наразі, активно готуємось до змагань 30 жовтня, заручившись підтримкою Віктора ШАКИРЗЯНА та громадської організації «РІВНЕ РАЗОМ. Чекаємо всіх 30 жовтня на стадіоні «Мототрек»! », – розповів організатор гонки Микола ПЕЛЕШОК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *