ГО “РІВНЕ РАЗОМ” ПІДТРИМАЛА ВІДКРИТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З БОКСУ ПАМ’ЯТІ ЛЕГЕНДАРНОГО ТРЕНЕРА ПАВЛА ДМІТРІЄВА

Більше ста учасників з різних  областей України беруть участь у VIIІ-му Відкритому всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті Павла Дмітрієва, який вже вкотре у нашому місті проводять учні та послідовники видатного тренера. Цьогоріч головними організаторами змагань виступили спортивний клуб «Антей» та громадська організація «Рівне Разом».

     На турнір завітали співорганізатори змагань – Почесний Президент ГО «Рівне Разом», секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН та голова ГО «Рівне Разом», депутатка Рівнеради Світлана МАРЧУК. Перед офіційним відкриттям Віктор Шакирзян наголосив на важливості підтримки розвитку спорту та молодих талантів у Рівному, не тільки у форматі громадських ініціатив, але й на рівні територіальної громади й держави.

    «Наша громадська організація постійно докладає зусиль у цьому напрямку. Ми підтримували і підтримуємо молодих спортсменів, аби вони мали змогу виступити, наприклад на міжнародних змаганнях, щоб вони могли заявити про себе у вищій лізі, реалізували свій потенціал на достойному рівні.  Мені приємно, що у нашому місті, у нашій команді є люди, які по-справжньому живуть ідеєю розвитку боксу, у яких по-справжньому болить душа за кожного спортсмена, який немає можливостей. Саме ці люди роблять все, щоб дати їм дорогу у професійне спортивне життя», –  розповів Віктор Шакирзян.

     В свою чергу, голова ГО «Рівне Разом» Світлана Марчук подарувала боксерські рукавички чемпіонці України 2021 року, учасниці чемпіонату Європи у Хорватії Інні Царук.

«Завжди з повагою та глибокою симпатією ставлюсь до дівчат, жінок, які на рівні з чоловіками гідно представляють наше місто у різного роду змаганнях. Ці  рукавички я хотіла би сьогодні подарувати боксерці, яка не дивлячись на свій юний вік, уже є чемпіонкою України з боксу 2021 року та учасницею чемпіонату Європи у Хорватії. Хай її досягнення у боксі сьогодні надихають учасників змагань! Перемагайте! Тільки вперед! Бажаю учасникам  вдалих виступів та перемоги!», – розповіла Світлана Марчук.

       Позитивними враженнями від проведення турніру ділиться і керівник спортивного клубу «АНТЕЙ» Юрій Марчишин:

У нас виходить хороша співпраця з громадською організацією «Рівне Разом», адже вони як ніхто розуміють важливість розвитку боксу у нашому регіоні. Хотів би відзначити нашого тренера, чемпіона світу з кікбоксингу Романа Кроля, який також є представником цієї команди і саме така синергія нам дає можливість разом рухатись вперед та розвиватись. До прикладу, жоден з учасників цьогорічного турніру не залишиться поза увагою – кожен отримає відзнаку”, – розповідає Юрій Марчишин.

     Змагання триватимуть з 17 по 19 лютого. На переможців та учасників чекають призи та нагороди від організаторів. Повболівати за наших боксерів можна буде завітавши до спортивного клубу «Динамо» на вулицю Пушкіна.

Для довідки: Павло Дмітрієв – рівненський тренер, послідовник Анатолія Яндали. Працював та тренував у Рівному майже 50 років. За свою діяльність виховав десятків майстрів спорту, КМСів та чемпіонів різного рівня змагань. Тренував спрортсменів в ДЮСШ №5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *