ВІКТОР ШАКИРЗЯН ЗУСТРІВСЯ З ШВЕДСЬКИМИ ВОЛОНТЕРАМИ

Вперше з початку війни до Рівного доставлено гуманітарний вантаж з ліками від наших шведських друзів. Два волонтери – парамедики з Гетеборгу Карл Ерік Ларсон та Ален Стефанак прибули до нашого міста, аби передати рівненським госпіталям необхідне обладнання та медичні матеріали.

Ми добре усвідомлюємо, що зараз відбувається в Україні. Мета саме нашої подорожі – доставити медичні матеріали та обладнання від госпіталю в Гетеборгу“, – розповів Карл Ерік Ларсон.

Секретар Рівнеради та очільник Громадської організації “РІВНЕ РАЗОМ” Віктор ШАКИРЗЯН розповів шведським друзям про роботу волонтерських центрів у Рівному.

Наші шведські друзі особисто зголосились приїхати в Україну та ознайомитись з тим, як функціонують волонтерські штаби у нашому місті. Щодо вантажу, – вони зібрали усе необхідне, чого, на їхню думку, потребують військові госпіталі, оскільки самі є лікарями і чудово розуміють що потрібно насамперед“, – повідомив Віктор ШАКИРЗЯН.

Для народу Швеції усе, що відбувається в Україні є глобальною катастрофою. Безпека України – це безпека усього світу. Тому, як переконаний Ален Стефанак, ця війна повинна турбувати та хвилювати усіх без виключення.

Наразі медикаменти розвантажені та перебувають у волонтерському штабі, звідки попрямують до військових шпиталів.

За матеріалами “ITV MEDIA GROUP”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *