ВІКТОР ШАКИРЗЯН: “ОСОБЛИВІ ДІТКИ ПОТРЕБУЮТЬ ПІДТРИМКИ РІВНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ”

Вже традиційно команда “Рівне Разом” долучилася до щорічної масової акції «LOTS OF SOCKS». Суть акції полягає в тому, що 21 березня люди, які співпереживають і допомагають людям, що страждають на синдром Дауна купують відповідну атрибутику, як спосіб привернути увагу суспільства до проблем із цією недугою..

Таким чином, напередодні Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна представники громадської організації “Рівне Разом” зустрілися із вихованцями ГО “Асоціація батьків дітей інвалідів”.

У громадській організації “Асоціація батьків дітей інвалідів” неймовірно світлі, сповнені добра та любові до світу дітки, які так само мріють і радіють життю. Дякую педагогам закладу за їхню безцінну працю, щирість, чуйність та добрі серця. Їхня жертовність та самовідданість заслуговують неабиякої поваги. Люди із синдромом Дауна – наповнені добром, відкриті і щирі. Це люди, які потребують нашої підтримки та любові. Закликаю всіх долучитися до сьогоднішньої акції, адже часто ми забуваємо про тих, хто поряд з нами, забуваємо про їхні особливості і не зважаємо на їхні потреби.Закликаю рівнян, аби у цей день усі ми разом продемонстрували свою солідарність із цими сонячними людьми.”, – зазначив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Синдром Дауна – це захворювання пов’язане із трьома копіями 21-ої хромосоми, замість двох. В Україні кожного року з’являється до 400 таких дітей.За статистикою ВООЗ кожна 700-а дитина на планеті народжується із синдромом Дауна. Заступниця голови ГО “Асоціація батьків дітей інвалідів” Алла Зімбіцька народження такої дитини не залежить ні від раси, ні від місця проживання, ні від схильності до шкідливих звичок батьків, ні від екологічних проблем.

“Традиційно у всьому світі цей день відзначається символічною акцією, коли люди в різних країнах купують та одягають шкарпетки з відповідною символікою та написами на підтримку людей, що страждають на синдром Дауна. Тож, в Рівному 21 березня ми так само пропонуємо людям, лідерам думок, політичним діячам долучитися до цього всесвітнього флешмобу аби в Україні і в Рівному зокрема, більше людей з розумінням поставилися до проблем, з якими стикаються люди з цим захворюванням” –  зазначила представник Асоціації батьків дітей інвалідів Алла Зімбіцька.

Відтак, благодійники закликають усіх охочих підтримати цю щорічну ініціативу. Переконують, таким чином можна досягти суспільного розголосу.

“Сьогодні ці сонячні дітки разом з педагогами завітали до нас у гості в громадську приймальню “Рівне разом”. Вони нам яскраво описали, як буде почуватися людина, яка буде виглядати не шаблонно, і коли на неї будуть звертати увагу. Це допоможе кожному з нас зрозуміти, як вони себе почувають і це важливо, адже люди з синдромом Дауна так само, як і ми мають почуття і наше завдання сьогодні надати їм необхідну підтримку, як емоційну, так і психологічну”, – розповідає депутатка від партії “Рівне Разом” Світлана Марчук.

Варто зазначити, що вже кілька років поспіль волонтери громадської організації “Рівне Разом” регулярно підтримують ГО “Асоціація батьків дітей інвалідів” та інші подібні установи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *