ВОЛОНТЕРИ “РІВНЕ РАЗОМ” ПЕРЕДАЛИ ЧЕРГОВИЙ АВТОМОБІЛЬ НА ФРОНТ

Команда «Рівне Разом» передала черговий автомобіль для виконання бойових завдань на Півдні нашої держави.

З настанням холодів до громадської організації «Рівне Разом» почастішали звернення від наших захисників з проханням забезпечити їхні бойові підрозділи автомобілями. Разом з Віктором Шакирзяном, Катериною Марчук намагаємось реагувати на потреби воїнів. Не завжди вдається реалізувати усі запити, адже їх – велика кількість. Але ми намагаємось»,- розповіла голова ГО «Рівне Разом» Світлана МАРЧУК.

« Відверто кажучи навіть не розраховували отримати позитивну відповідь, коли зверталися з листом-проханням з приводу автомобіля. Дуже дякуємо громадській організації «Рівне Разом» за допомогу. Окрім самого авто, волонтери «Рівне Разом» завантажили автомобіль продуктами першої необхідності.Хлопцям буде приємно! Тим паче, що чимало з них, які несуть службу у нашому підрозділі родом з Рівненщини. Дякуємо «Рівне Разом»! З нас перемога!»,- розповів командир взводу інженерної частини, яка виконує бойове завдання на Миколаївсько-Херсонському напрямі.

На згадку від особового складу керівниці ГО «Рівне Разом» Світлані Марчук військові подарували квіти та, традиційно, – шеврон їхнього бойового підрозділу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *