
8 травня у Португалії відбувся Ярмарок надії “Esperança”, до проведення якого долучились рівненські волонтери. Паралельно, за інформацією представниці від ГО «Рівне Разом» Катерини МАРЧУК аналогічний ярмарок мав надалі продовження і у Польщі. Мета таких волонтерських ініціатив незмінна – збір коштів на придбання автомобілів для наших військових.
“Допоки триває війна ми, волонтери, маємо зробити все можливе, аби максимально підтримати наших хлопців“, – зауважила Катерина Марчук.
Як зазначають волонтери, за зібрану суму на ярмарках вдасться придбати ще два автомобілі для ЗСУ. Організували проведення ярмарку у далекій Португалії КЗ «Будинок Ветеранів» РМР, Вікторія Шинкаренко, Світлана Марчук, Волонтерська асоціація «Янголи Милосердя».