Наша мета: більше дитячих посмішок навколо

Кожна дитина заслуговує на сповнене радості і щастя дитинство. Намагаючись втілити цей принцип у життя громадська організація “Рівне Разом” уже кілька років поспіль опікується Рівненським навчально-реабілітаційним центром для дітей з особливими потребами. За цей період нам вдалося зробити чимало для того, аби маленькі вихованці центру почувалися у його стінах комфортно і затишно. Але найбільше щастя дітлахам мабуть приніс останній наш проект у цьому закладі.

До Міжнародного дня захисту дітей за підтримки, компанії “Захід-Трансбуд” на території рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру було встановлено новий ігровий майданчик.

Його виготовили з урахуванням специфіки закладу у повній відповідності до всіх держстандартів і вимог, це засвідчує відповідний сертифікат. Окрім того, всі елементи майданчика мають гарантійний термін обслуговування від виробника. Тож, проблем у його експлуатації виникати не буде, щонайменше в найближчі кілька років.

Керівник реабілітаційного центру, пані Алла, каже, що відтепер, працівники закладу будуть більш спокійні за своїх вихованців під час прогулянок. А діти дуже раді і з нетерпінням чекають закінчення карантину, аби нарешті випробувати гойдалки і каруселі на міцність.

Це підтверджують, вихователі-реабілітологи центру, які безпосередньо працюють з дітьми, вони кажуть, радості малюків просто немає меж.

“Я є вихователькою в цьому закладі. У нас діти, які вимагають особливо турботливого догляду. Не завжди ми маємо можливість за щоденними справами і клопотами потішити їх якимись цікавинками. А тут, стільки усмішок, стільки радості. Зробити їм такий подарунок без участі меценатів було б дуже важко. Активісти ГО “Рівне Разом” і, зокрема, Віктор Шакирзян великі молодці, що звернули увагу на наш старий майданчик і знайшли можливість встановити новий. Це дуже важливо, адже позитивні емоції це теж свого роду ліки”, - розповідає працівник центру Оксана Гречка.

Варто зауважити, що раніше, наша організація також допомогла цьому закладу у придбанні дитячих меблів спеціально виготовлених з безпечних, екологічних матеріалів. Залановано і низку наступних акцій, адже потреб у подібних реабілітаційних центрів завжди вдосталь.

В ГОРУ