Понеділок, 20 Вересня 2021 / Опубліковано Новини

ГО «РІВНЕ РАЗОМ» виступила партнером змагань.

Привітати учасниць змагань завітав очільник «РІВНЕ РАЗОМ», секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН.

Захоплений красою змагань з художньої гімнастики «Золота Осінь.Kids» .Радий, що такого рівня турнір ми маємо за честь приймати у Рівному. Радий, що можу долучитися до його проведення. Це стовідсотково найграційніший вид спорту, який безумовно заслуговує нашої найпотужнішої підтримки.Вражений та зачарований, дякую організаторам й маленьким учасницям»,- поділився Віктор ШАКИРЗЯН.

Вам не передати моїх вражень та емоцій. Ми дуже вдячні, що секретар Рівнеради, ГО «РІВНЕ РАЗОМ» приділили увагу і підтримують художню гімнастику. Нам вдалося цьогоріч, завдяки скасуванню карантинних обмежень провести змагання на досить високому рівні. Це неабияк надихає та додає оптимізму»,- розповіла Віце – президентка федерації з художньої гімнастики в Рівненській області ЛАРИСА ГРИГОР’ЄВА (ЛАРУС)

Середа, 15 Вересня 2021 / Опубліковано Новини

ГО «РІВНЕ РАЗОМ» – постійно приділяє  увагу розвитку спорту у Рівному. Спідвей – завжди був і лишається в пріоритеті.

Так, 26 вересня Рівненський мототрек прийматиме міжнародні змагання “Меморіал Ігоря Марка”. На гаревій доріжці зустрінуться гонщики з Польщі, Данії, Латвії, Австралії та України.

«РІВНЕ РАЗОМ», вже традиційно, серед титульних спонсорів змагань.

«Радію, що наше місто зберігає традиції спідвею, примножує їх, змагаючись з найкращими європейськими спортсменами!А ще – що коло наших корисних справ, як і коло наших партнерів, стає дедалі ширшим», – розповів очільник «РІВНЕ РАЗОМ», секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН.

     За повідомленням керівника “Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею” Сергія ГОЛОВНІ, 26 вересня у неділю, о  15.00 розпочнуться змагання.

      Склад гонщиків, просто вражає – до Якуба Ямруга, який вже підписав контракт на виступи у змаганнях долучився ще один польський майстер спідвею, який полюбився рівненським фанам цього року. Це Томаш ОРВАТ. Вихованець спідвею міста Бидгощ. Від початку кар’єри захищав кольори Polonia Bydgoszcz. Стартував на позиції юніора. З 2021 року підписав контракт у 2-й Польській Лізі з клубом Kolejarz Opole на позицію U24. Стартував у Рівному у 2018, 2019 та 2021 роках. Найкращий результат ІІ місце в міжнародному турнірі з нагоди Дня Молоді 26 червня 2021 року.

Понеділок, 30 Серпня 2021 / Опубліковано Новини

Захід , спільно з адміністрацією Будинку ветеранів, організували представники ГО «РІВНЕ РАЗОМ» та присвятили цю подію усім загиблим воїнам за суверенітет України в російсько-українській війні, пам‘ять яких ми вшановуємо 29 серпня.

На перегляд фільму завітали рідні загиблих воїнів, ветерани, представники міської влади.

Як розповіла керівниця Будинку ветеранів Вікторія Шинкаренко, « є гостра потреба організовувати такі перегляди систематично для школярів навчальних закладів під час уроків патріотичного виховання. І Будинок ветеранів готовий у своїх стінах приймати учнів шкіл. Для цього у нас є всі умови:невеличкий кінозал, комфортні умови».

Присутні на заході представники команди «РІВНЕ РАЗОМ» домовились з Будинком ветеранів про подальшу організацію та проведення таких переглядів.
Далі буде …

Понеділок, 30 Серпня 2021 / Опубліковано Новини

         «НАШІ» . Спільний телепроект «ITV MEDIA GROUP», ГО «РІВНЕ РАЗОМ»,  спільно з  «БУДИНКОМ ВЕТЕРАНІВ» РМР презентували 29 серпня  для усіх присутніх представники громадської організації «РІВНЕ РАЗОМ» у приміщенні «Будинку Ветеранів».

Як розповів співкоординатор телепроекту Андрій СМУСЬ, ідея створення  коротких відеоісторій  про рівненських героїв, котрі воювали на Сході України виникла після презентації фільму «Окремий взвод», який було створено за підтримки Віктора ШАКИРЗЯНА та команди «РІВНЕ РАЗОМ». Дана робота була виготовлена на прохання ветеранів батальйону ім. генерала Кульчицького, в пам’ять про своїх загиблих побратимів.

Як з’ясувалось згодом, телеканал «ITV MEDIA GROUP» вже виготовляє подібні програми і після перемовин з дирекцією телеканалу та головною редакторкою Валентиною ІЛЛІНОЮ було прийнято рішення створити спільний телепроект, з урахуванням побажань Будинку Ветеранів. Адже саме даний заклад покликаний берегти та примножувати пам’ять про наших воїнів – живих та полеглих.

Найближим часом світ побачить коротка розповідь про бійця «ПРАВОГО СЕКТОРА» Олега ТАРАСЮКА. Над сценарієм програми вже працює Вадентина ІЛЛІНА та творча група телеканалу. Саме 29 – го серпня в День пам’яті загиблих за державний суверенітет України воїнів, в Будинку Ветеранів було презентовано короткий тизер програми.

   Директорка Будинку Ветеранів Вікторія ШИНКАРЕНКО повідомила, що  відеороботи вони будуть презентувати на уроках патріотичного виховання для школярів, які планують проводити у Будинку Ветеранів.    

    Окрім того, вони готові всіляко сприяти у наданні необхідної інформації та даних про бійців для написання подальших сценаріїв.  

П’ятниця, 20 Серпня 2021 / Опубліковано Новини

В рамках візиту, який відбувається за підтримки програми ООН з відновлення та розбудови миру за напрямом “Громадська безпека та соціальна згуртованість”, наші східні гості побували в студії «”ITV media group”, де ознайомились з роботою одного з найпотужніших засобів масової інформації в Західній Україні.

«Ці враження неможливо передати словами. В рамках нашого проекту ми мріємо створити у Станиці Луганській власне Інтернет радіо. Зустрічі зі справжніми майстрами телебачення та радіомовлення нам є неабияк корисними та пізнавальними»,-поділилась керівниця делегації Тетяна Домащенко.

Неабияке враження на гостей справив візит до Таємничих підземель Рівного «Місторі». Даний проект, який став справжньою окрасою міста, з‘явився завдяки копіткій праці представника «РІВНЕ РАЗОМ», екс-начальника управління культури міста Тараса Максименка.

«Нічого подібного не бачила в Україні. Рівне цим проектом підняло високу планку для усіх музейників України в питанні ставлення до своєї історії, її збереження та сучасного і креативного підходу до її презентації»,- вважає учасниця делегації, директорка Станично-Луганського краєзнавчого музею Олеся Мілованова.

Середа, 18 Серпня 2021 / Опубліковано Новини

У Рівному сьогодні, 18 серпня, представники громадської організації “Рівне Разом” в особі Почесного Президента ГО Віктора Шакирзяна підписали меморандум про співрацю із Молодіжною радою Станиці Луганської. На Рівненщину прибули представники організації та школярі зі Сходу України.

Підписання меморандуму відбулось у приймальні ГО “Рівне Разом”. Віктор Шакирзян зазначив, що цей меморандум, в першу чергу – про співпрацю молоді.

“До Рівного приїхали представники Станиці Луганської – вони зараз переживають нелегкі часи. Україна у нас єдина і війна стосується кожного з нас. Цим меморандумом ми показуємо, що ми завжди відкриті і хочемо допомагати. Дуже приємно, що молодих людей вразило місто Рівне. Один із школярів вже обрав собі у Рівному вищий навчальний заклад для вступу. Я думаю, що ворог не зможе роз’єднати нас, адже ми маємо мету – зберегти нашу Україну”, – прокоментував Віктор Шакирзян.

Очільник “Рівне Разом” розповів, що підписаний меморандум передбачає обмін досвідом та спілкування з молоддю.

“Ми маємо вкладати в молодь, в культуру українців. Адже вони, так само, будуть обирати професії, виховувати своїх дітей. Ми домовились, що найближчим часом відвідаємо Станицю Луганську”, – додав Віктор Шакирзян.


Серед представників Станиці Луганської були також працівники культурної сфери міста та школярі, які виграли конкурс задля цієї поїздки.

“Наша молодіжна рада з’явилась у Станиці Луганській нещодавно. Ми вже починаємо співпрацювати з адміністрацією міста. Також ми працюємо з поліцією, зі школами. Зробити щось нове для нас сьогодні дуже важливо. Це підписання меморандуму з Рівненщиною, з місцевою молоддю дасть нам можливість розвиватися, ділитися досвідом та працювати разом. Дуже дякую за такий теплий прийом. Справді, відчуваємо себе як вдома, адже Україна єдина і ми, як одна велика родина”, – прокоментувала представниця Молодіжної ради Станиці Луганської Юліана Домащенко.

Гості зі Сходу планують відвідати екскурсії рівненськими музеями та популярні локації міста.

Вівторок, 27 Липня 2021 / Опубліковано Новини

Всебічна підтримка закладів середньої, дошкільної та позашкільної освіти, оновлення матеріально-технічної бази – один із пунктів передвиборчої програми команди «Рівне Разом». Особливий акцент у даному питанні робиться і на підтримці талановитої молоді нашої територіальної громади.

25 липня в Рівненській обласній бібліотеці відбулась доволі неординарна подія – персональна виставка художніх робіт 14 – ти річної вихованки Рівненської дитячої художньої школи ім. А.Мартиненка Юлії Вуйлової під назвою «Світ фантазій і мрій».

Живописом Юлія займається з шести років. Дівчинка розвиває  свої таланти у написанні пейзажів, натюрмортів, анімалістичних та графічних рисунків. Підтримати художницю завітало чимало відомих у Рівному поціновувачів живопису. Багатьох з них вразила творча глибина робіт юної  мисткині. Втім, як зізнається сама Юлія, зі стилем вона ще не визначилася, а з матеріалів у своїх роботах найчастіше використовує акварель та гуаш. Юлія Вуйлова авторка виставки

Я дуже рада, що на мою першу виставку прийшло стільки багато людей, аби підтримати мене. Хочеться, що б мої роботи стали відомими, щоб люди, переглядаючи їх, розуміли, який зміст я в них вкладаю.

Юлія навчається в художній школі впродовж двох років. Її викладачка Наталія Рябушко відзначає у своїй вихованці стрімкий розвиток та неабияку працелюбність

Наталія Рябушко викладачка Юлії Вуйлової В процесі своєї роботи і систематичного відвідування занять, Юлія демонструє високі показники. Вона жертвує дуже багато свого часу на живопис. Як результат – зростання і покращення бачу в тих роботах, які ми виконуємо в класі, в майстерності, рисунку, живопису. Підтримка та професійні рецензії від колег по цеху теж є надзвичайно важливими для юної художниці. На виставку завітала і рівненська мисткиня Анастасія Лєдяєва. На її думку, найкраще у Юлії виходить малювати тварин. На її полотнах вони, неначе живі.

Анастасія Лєдяєва рівненська художниця Вони відчуваються, їхній рух, навіть як вони дихають. І також це самі фрукти, які вона малює на натюрмортах. Вони також виглядають живо. В мене в її віці не дуже виходили фрукти, тому, я про це казала і самій Юлі. В неї є потенціал, в неї є куди рости.

Частими гостями подібних заходів є представники громадської організації «Рівне Разом». Адже, як розповідає депутатка Рівнеради, представниця ГО «Рівне Разом» Катерина Марчук, всебічна підтримка молоді – одне з головних завдань їхньої громадської організації. Тому, вручені на презентації подяки Юлії та її наставниці від Почесного Президента ГО «Рівне Разом» Віктора Шакирзяна – це прояв уваги та поваги до юного таланту Юлії та дружня підтримка її творчості. 

Катерина Марчук представниця ГО «Рівне Разом», депутатка Рівнеради Викладачка про неї позитивно відгукується. Навіть для пані Наталії – це перша виставка такої юної талановитої дівчинки. Сьогодні «Рівне Разом» долучилася до даної виставки, адже ми прагнемо і надалі підтримувати юний талант нашого міста. Окрім того, ми неабияк пишаємось, що роботи нашої Юлії вже поїдуть на всесвітню виставку. Як стало відомо, роботи Юлії хочуть бачити на фестивалі живопису у Словенії. У Рівному ж виставка діятиме до кінця серпня на третьому поверсі обласної бібліотеки до кінця серпня.

За матеріалам ITV media group https://youtu.be/HvNdpmsCAx0

Неділя, 11 Жовтня 2020 / Опубліковано Новини

У Рівному відкрили Будинок Ветеранів

В неділю, 11 жовтня, у Рівному відбулося урочисте відкриття Будинку Ветеранів, відремонтованого за сприяння ГО “Рівне Разом”.

У Рівному відбулося офіційне відкриття та освячення приміщення Будинку Ветеранів на вулиці Гур’єва, 2. Урочистості пройшли за участі волонтерів, які долучилися до проекту та допомагали з ремонтом, а також, ветеранів російсько-української війни, військових волонтерів та членів родин полеглих воїнів. З нагоди відкриття також відбулося вручення державних нагород ветеранам, які зазнали поранення під час бойових дій.

Варто зауважити, що основну частину робіт у приміщенні, яке не ремонтувалося з середини минулого століття, було виконано ще влітку за сприяння ГО “Рівне Разом” і, голови цієї громадської організації Віктора Шакирзяна. Тож тепер, завдячуючи зусиллям волонтерів, Будинок Ветеранів повністю готовий до роботи.

Тут відбуватиметься діяльність спрямована як на фізіологічну, так і на психологічну реабілітацію ветеранів, а також щодо їх соціального включення в суспільне життя.

Ініціаторка створення Будинку Ветеранів Вікторія Шинкаренко каже:

“Будинок Ветеранів стане ефективним комунікативним майданчиком між органами влади, громадським сектором та ветеранами. І відремонтоване за сприяння “Рівне Разом” приміщення повністю відповідає всім функціональним потребам такого закладу”.

У Будинку Ветеранів працюватиме кабінет психологічної допомоги, невеликий хостел, зал для проведення тренінгів і групових занять, простір для спілкування «Коло друзів» та дитяча кімната.

«Будинок Ветеранів – запрацював. Це унікальна подія для Рівного, адже за роки боротьби українців за цілісність та незалежність нашої держави, ніхто так і не облаштував простір для людей, які постраждали від цієї війни. Ми маємо бути вдячні кожному, хто боронить наші землі. Військові – це надія і опора нашої країни, наше місто дуже потребувало місця де, усі люди, яких торкнулась війна, зможуть отримати підтримку та пройти реабілітацію», – переконаний голова «Рівне Разом» Віктор ШАКИРЗЯН.

Четвер, 24 Вересня 2020 / Опубліковано Новини

Віктор Чайка ‒ став найшанованішим мером за всю історію Рівного. Майже 18 років він керував нашим містом, працював задля розквіту та розвитку Рівного і, звичайно, на благо та добробуту кожного містянина.
Тож, аби вшанувати пам’ять легендарного керівника, на партійній конференції “Рівне Разом”, яка до слова пройшла у сквері його імені, делегати прийняли рішення встановити погруддя Віктора Чайка у Рівному.
Під час конференції виступив Олександр Кравчук, заступник колишнього міського голови Віктора Чайки, він зазначив:
‒ Я хотів би попросити у Віктора Шакирзяна поставити у цьому парку погруддя Віктору Чайці. Саме у цьому місці він почав озеленення міста. Важливо вшанувати його пам’ять і нагадати рівнянам про той сильний, вольовий дух керівника, який в нього був.
Віктор Шакирзян підтримав ідею зі встановленням погруддя Віктору Чайці, адже поважає його самовідданість Рівному та чималий внесок у розвиток міста:
‒ Ми маємо бути вдячні Віктору Чайці, за те, що саме він почав працювати над розвитком Рівного. Ми, рівняни, пам’ятаємо його як людину, яка розбудовувала наше місто, як мера, під час каденцій якого наше місто розвивалося, будувалося та оновлювалося. Ми вже замовили виготовлення погруддя Віктора Чайки. Найближчим часом його встановлять у сквері. Ми продовжимо справу Віктора Чайки – будемо працювати, щоб зробити Рівне комфортним, красивим та безпечним для всіх рівнян.
Олександр Кравчук також говорить, що Віктор Шакирзян на посаді міського голови Рівного достойно продовжить справу, розпочату Віктором Чайкою:
‒ Було б чудово, якби новий голова – продовжив традиції Віктора Чайки, тоді мрії наших людей, старшого покоління таки здійснилися б. На сьогодні зі всіх кандидатів, які висуваються на посаду мера міста найдостойніший кандидат – Віктор Шакирзян. У нього за плечима великий досвід у будівництві доріг та будинків, він знає, що таке мережі та благоустрій. Він справжній господарник. Така людина має керувати нашим містом. Я від свого покоління надіюсь, що з приходом Віктора Шакирзяна в Рівному все налагодиться у кращу сторону.
До слова, нова політична сила “Рівне Разом” підтримуватиме усі проекти, направлені на розвиток та розбудову Рівного, розвиватиме мистецькі та соціальні ініціативи, підтримуватиме дитячий спорт, медичні заклади та ветеранські організації, адже ця робота має продовжуватись.

В ГОРУ