Завдяки благодійникам в Рівненській обласній дитячій лікарні стало комфортніше

13 липня керівник благодійного фонду “Скарбниця надії” Мар’яна Рева громадськості повідомила про болючу проблему в обласній дитячій лікарні. В онкогематологічному відділенні закладу не вистачало – холодильника, адже у відділенні зараз перебуває велика кількість маленьких пацієнтів.

Вони фактично живуть з батьками у палатах по 3-4 місяці. Відповідно, виникла проблема із зберіганням продуктів. Уже за 30 хв Мар’яна Рева повідомила у своєму фейсбуці що питання з придбанням холодильника для маленьких пацієнтів онкогематології вирішене. Цю блогодійну місію взяли на себе представники громадської організації “РІВНЕ РАЗОМ”. І вже сьогодні новісінький холодильник доставили в обласну дитячу лікарню.

– Буквально за добу ми вирішили це питання за допомогою громадської організації “РІВНЕ РАЗОМ”. Дуже раді, що дуже люди які нас читають, цікавлять проблемами та допомагають, – прокоментувала керівниця БФ “Скарбниця надії” Мар’яна Рева.

Додатково у відділення патології новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні активісти “Рівне Разом” придбали пристрій для автоматичного сушіння одягу. Тепер лікування маленьких пацієнтів стане комфортнішим.

– Дуже приємно, що є щирі люди та благодійники. Коли до них звернутися, вони завжди йдуть на зустріч, завжди оперативно допомагають. Ми дуже дякуємо громадській організації “РІВНЕ РАЗОМ” та її голові Віктору Шакирзяну, нещодавно він вже був у нас і передав лікарні обладнання для реанімаційного відділення, зараз ми знову бачимо його тут і він знову прийшов на допомогу. – розповіла старша медсестра Рівненської обласної дитячої лікарні Світлана Гапонюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *