Вимагаємо від влади повернути рівнянам робочі місця

Чотирьом сотням підприємців, що здійснювали торгівлю на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій та Шевченка, заборонили торгувати. Це сталося в умовах кризи, викликаної пандемією COVID-19. Міські чиновники вирішили шляхом тиску, погрожуючи штрафами, забрати у людей право чесно заробляти кошти.

Посадовці проігнорували той факт, що для підприємців це була єдина можливість для існування. Влада не пропонуючи рівноцінної альтернативи, не провівши діалогу з людьми, просто позбавила їх роботи. А це – сотні людей з родинами та маленькими дітьми.

Зневірені байдужістю міської влади, підприємці звернулися до нас за допомогою.
Волонтери нашої громадської організації «Рівне Разом» провели незалежне опитування рівнян. З’ясувалося, що більшість опитаних вважають, що чиновники повинні дозволити людям працювати і забезпечити для них належні умови.

Саме тому Віктор ШАКИРЗЯН та активісти нашої організації звернулися до міської влади з електронною петицією, вимагаючи:

  1. Відновити законне право на працю, якого підприємці були позбавлені;
  2. За участю громадськості та представників підприємців підготувати та затвердити Рішення про врегулювання роботи підприємців, що здійснюють торгівлю на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій, Шевченка, яке буде враховувати інтереси усіх сторін.

Ми впевнені, що звернення збере необхідну кількість голосів найближчими днями. І це змусить міську владу нарешті розпочати пошук справедливого рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *