Рятуємо дитячі життя разом!

Щороку до Рівненської дитячої обласної лікарні звертаються по допомогу десятки тисяч пацієнтів. Масштаби діяльності клініки навіть важко осягнути. Лише хірургічних операцій лікарі закладу проводять більше 5 тисяч на рік. І кожна з них має надвисоку цінність - дитяче життя! Громадська організація “Рівне Разом” уже тривалий час товаришує з колективом лікарні, тож регулярно допомагає рівненським медикам. Тільки нещодавно нашими активістами було передано у дитячу лікарню партію захисних костюмів. А напередодні Дня медичного працівника, Віктор ШАКИРЗЯН, передав клініці медичне обладнання вартістю 850 тисяч гривень.

Зокрема, арсенал рівненських лікарів поповнився газовим аналізатором крові, аналізатором електролітів, моніторами спостереження за важкими пацієнтами та кисневим концентратором. Усе придбане обладнання німецького і італійського виробництва, тож, лікарі відзначають його високу точність і надійність у експлуатації.

За словами керівника дитячої обласної лікарні Віталія Бойка самотужки лікарні придбати таке обладнання було б надзвичайно складно, адже фінансування - на всі потреби, найбільшого в області дитячого медзакладу, звісно, не вистачає.

Тепер, же надсучасне діагностичне і реанімаційне обладнання придбане вже допомагає рятувати життя дітей у відділеннях інтенсивної терапії.

Любов Філик, заступник головного лікаря з медичної частини Рівненської обласної дитячої лікарні відверто радіє новинкам, каже, що відтепер, лікарі зможуть дуже детально відстежувати найменші зміни у стані пацієнтів:

“Це обладнання життєво необхідне, бо завдяки йому, ми можемо оперативно отримувати показники стану дитини, знаючи стан електролітний і газовий в крові можна адекватно підбирати штучну вентиляцію легень, можна коригувати її параметри. І аналізатор газів крові, і слідкуюча апаратура, монітори, вони саме для того, щоб відстежувати стан пацієнтів і мати можливість вчасно коригувати лікування”.

Окремо варто відзначити і те, що всі технічні параметри обладнання наперед обумовлювались зі спеціалістами лікарні, а це, у свою чергу, значно пришвидшило введення його у експлуатацію.

В ГОРУ