Громадські організації домовились про активну співпрацю

Незабаром у Рівному з’явиться новий сучасний ветеранський простір. Саме такий грандіозний проект взялась втілювати у життя член ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України Вікторія Шинкаренко. Однак приміщення у якому планується влаштувати волонтерський хаб потребує підтримки усіх  небайдужих. Об’єднані спільною метою ветеранські організації звернулись за допомогою до ГО «Рівне Разом» та Віктора Шакирзяна. 

Все тому, що приміщення де могли б проводити час – військові мають, але це приміщення потребує капітального ремонту: провалена підлога, побиті стіни, пліснява, практично відсутні комунікації. Віктор Шакирзян одразу погодився підтримати військових та реалізувати цей проект, підтримка захисників України є одним з головних пріоритетів ГО “Рівне Разом”.

«Ми спільно з Віктором Шакирзяном та ГО «РІВНЕ РАЗОМ» плануємо зробити без перебільшення чудову справу у Рівному. Наші військові часто потребують психологічної підтримки, місця для відпочинку та зустрічей з побратимами. У безлічі міст це є, а у нас наче ці люди нікому не потрібні і війни немає. Щиро радіємо, що «Рівне Разом відгукнулись допомогти з ремонтом приміщення, яке нині в жахливому стані», – коментує Вікторія Шинкаренко.

Аби закріпити домовленість про співпрацю, керівник ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян підписав договір про співпрацю з волонтерськими організаціями Рівного. В основі документу лежить постійна підтримка військових, родин загиблих та інших хто постраждав у війні з агресором. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *