Епіфаній нагородив Віктора Шакирзяна орденом святого Миколая

Орден святителя і чудотворця Миколая отримав голова громадської організації «Рівне разом» Віктор Шакирзян. Такою високою нагородою він був відзначений за постійну підтримку української церкви. Вручив орден Віктору Шакирзяну Митрополит Київський та всієї̈ України Епіфаній, який приїхав на Рівненщину, щоб долучитися до спільної молитви у Гурбенському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі, та взяти участь у закладенні капсули на будівництво нового храму на честь Святителя Спиридона Тримифунтського.

Віктор Шакирзян говорить, що для нього велика честь отримати таку винагороду. І дуже несподівана. Адже, він завжди допомагає не заради визнання, а за покликом душі. І вдвічі приємніше, що вручили цю нагороду саме в Гурбах.  – “Ми допомагаємо в будівництві, в ремонті, реконструюємо приміщення, підтримуємо в належному стані меморіал воїнів УПА. Ми розуміємо та бачимо, що ченцям важко впоратися самотужки. То ж ми з радістю підтримуємо таку справу, чим можемо”.

  •  

Митрополит Епіфаній зазначає, що завдяки допомозі таких небайдужих людей як Віктор Шакирзян, зовсім скоро усі знову зустрінуться тут, але вже на освяченні нового храму. Намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій відзначає постійну та всебічну допомогу голови ГО «Рівне Разом» Віктора Шакирзяна: Віктор Шакирзян – енергійний і самовідданий. Це людина, яка хоче якомога більше справ встигнути зробити. І не лише для церкви, а й для нашого міста Рівне, для всього українського народу. Наша церква дякувала і буде дякувати йому за всі ті добрі справи, що він постійно робить для всіх, – говорить архімандрит Онуфрій.

Віктор Шакирзян каже, що такі відзнаки ще більше надихають на роботу. І не лише в допомозі українській церкві, а й подальшій повсякденній підтримці Збройних сил України та допомозі лікувальним і реабілітаційним закладам для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *