“Рівне Разом” допомагає військовим, які боронять Україну

Традиційно керівник громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян допомагає військовим, що боронять Україну на передових позиціях. На початку збройної агресії проти України, наші військові, гостро потребували допомоги з боку волонтерів та підприємців. Саме тому Віктор Шакирзян, як і інші патріоти активно долучився до допомоги нашим захисникам і продовжує цю вкрай необхідну роботу до сьогодні. Саме тому, за його ініціативою вкотре було передано необхідні речі, харчі та ліки.

Майже щомісяця до громадської організації “Рівне Разом” за допомогою звертається активний військовий волонтер Віктор Федоров. Він особисто відвозить благодійну допомогу на передові позиції в Луганській та Донецькій областях.

Варто зазначити, що Віктор Федоров особливо наголошує на важливості підтримки військових в період пандемії коронавірусу. Тому врахувавши усі побажання військових, Віктор Шакирзян також додатково передав кілька сотень захисних масок, рукавичок та необхідні ліки.

“Віктор Шакирзян систематично допомагає добровольчому українському корпусу з 2014 року і по сьогодні. Маю за честь товаришувати з такою людиною. Громадська організація “Рівне Разом” відіграє у нашій спільній справі невід’ємну роль і завдяки цим людям кожен місяць підрозділи отримують те, що їм потрібно,” - ділиться військовий волонтер Віктор Федоров.

Також громадська організація “Рівне Разом” активно долучається до ремонту військової техніки та постійно допомагає необхідними деталями до автомобілів в зону бойових дій. Таким чином власним прикладом надихає рівнян на добрі справи та підтримує військових, що боронять Україну від російських агресорів.

В ГОРУ