У БАРСЕЛОНІ ПРОЙШОВ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ЗА УЧАСТЮ РІВНЕНСЬКИХ ВОЛОНТЕРІВ

Черговий благодійний ярмарок з участю волонтерів з Рівненщини пройшов в Іспанії. Цього разу така благодійна ініціатива стала приємним доповненням до програми  восьмого міжнародного фестивалю української культури, який проходив 18 вересня у Барселоні за підтримки Генерального консульства України .

  Як розповіла депутатка Рівнеради, волонтерка Катерина Марчук,- дізналася, що в Барселоні буде фестиваль і не могла оминути ідею з проведення в його рамках і благодійного ярмарку за участю  представників від Рівненщини. Попри те, що програма фестивалю була вже розписана, все таки вдалося знайти місце і для нас. За це велика подяка усім організаторам та потужній українській діаспорі в Іспанії. Також неабияк допомогли Віктор Шакирзян разом з Вікторією Шинкаренко.

   Проведення подібних ярмарків за кордоном  –  це ще й унікальна нагода для нових знайомств та окреслення подальших напрямів волонтерської роботи. Не виключенням став і цей благодійний захід. Окрім того, за словами Катерина Марчук,  надзвичайно щемливою видалась зустріч в Барселоні  з оборонцями «Азовсталі». Наразі понад вісімдесят наших захисників після важких поранень проходять там реабілітацію.

    Попри стислі терміни з  підготовки до проведення ярмарку, все пройшло досить вдало. За це особисто від міської влади Рівного в особі секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна, Катерина Марчук подякувала представникам  Українські асоціації «Джерело» в Барселоні, Асоціації українців Тарагони. З настанням холодів, є гостра потреба для наших воїнів у теплих речах та термобілизні. Саме на ці потреби був спрямований ярмарок у Барселоні.

«Друзі, дуже прошу вас не втомлюватися допомагати нашим воїнам! Зараз їм особливо важко, тому ми маємо гуртуватися і робити все можливе, аби допомогти їм зберегти власне життя та звільнити нашу землю від ворога!»,- розповіла Катерина Марчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *