УКРАЇНЦІ ВСІХ КРАЇН – ГУРТУЙМОСЯ! ЯК ВОЛОНТЕРИ “РІВНЕ РАЗОМ” ОБ’ЄДНУЮТЬ НАВКОЛО ПЕРЕМОГИ КОНТИНЕНТИ

Щодня волонтери команди “Рівне Разом” доставляють гуманітарні вантажі нашим захисникам у зону бойових дій.

Підтримка воїнів – один з найнагальніших напрямків нашої команди. Продукти харчування, засоби гігієни, маскувальні сітки. Останнім часом, у зв’язку з перебоями електропостачання гостро на фронті стоїть потреба у павербанках та електрогенераторах. Робимо усе можливе у цьому напрямку. Неабияк нам допомагають наші друзі із сусідніх країн. Нещодавно генератор для бійців Національної гвардії, які боронять кордони держави на Бахмутському напрямку передала наша знайома з Об’єднаних арабських еміратів Катерина Альмутава, а павербанки – наш давній друг з Польщі Якуб Клементевіч”, – розповів прессекретар команди “Рівне Разом” Андрій Смусь.

Приємною несподіванкою став нещодавній візит до волонтерського центру “Рівне Разом” Людмили Вознюк – представниці Волонтерської асоціації “Янголи милосердя” із далекої та сонячної Португалії. Саме разом з українцями з міста Албуфейра наші волонтери Катерина Марчук, Світлана Марчук, Вікторія Шинкаренко змогли організувати чимало благодійних ініціатив, долучивши до цього нашу діаспору. Результат – десятки переданих автомобілів на фронт, гуманітарні вантажі та усе необхідне для Перемоги.

Говорячи сьогодні про розвиток та масштабування волонтерського руху в Україні та на Рівненщині зокрема, можемо констатувати – його розмах набув небачених обсягів – від країн ближнього зарубіжжя, латинської Америки, до арабського світу та навіть африканського континенту. Сьогодні кожен розуміє – росія небезпечний та підступний ворог, який порушив усі можливі та неможливі норми міжнародного права і він повинен бути знищений. І тут, як ніколи, маємо бути разом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *