Триває відбірковий тур серед учнів для участі у Шкільній баскетбольній Лізі «РАЗОМ»

В рамках створення Шкільної баскетбольної Ліги «РАЗОМ» завершився перший етап змагань, за результатами яких були сформовані збірні шкіл.Втім, згідно із Регламентом, для участі у Лізі передбачено дванадцять команд учасниць. Загалом, спробувати свої сили зголосилось шістнадцять шкіл міста.

 Суддями було прийнято рішення про проведення жеребкування, за результатами якого буде обрано шість команд, які і позмагаються між собою у другому відбірковому турі за два місця у Шкільній баскетбольній лізі «РАЗОМ».

  1 грудня в громадській приймальні «РІВНЕ РАЗОМ» головний суддя змагань Дмитро Бовсунюк та представник баскетбольного клубу «РІВНЕ» Валерій Жартун провели жеребкування серед усіх  учасників.

За його результатами дві путівки для участі у лігових змаганнях розіграють між собою такі школи:

ЗОШ № 4

ЗОШ 22

ЗОШ 19

ЗОШ 18

Центр Надії

Рівненська українська гімназія

    Решта десять заявлених команд автоматично проходять до Шкільної баскетбольної Ліги «РАЗОМ». Серед них:

ЗОШ № 13

ЗОШ№  25 

ЗОШ №26

ЗОШ№ 28

ЗОШ № 7

ЗОШ№23

ЗОШ № 8

ЗОШ №5

ЗОШ №20

ЗОШ№17

«На мою думку перший етап видався доволі успішним. Усі молодці! Ви зробили великий обєм роботи! Лишилось ще трішки. Тому, запрошуємо усіх на другий етап відбіркових змагань, який відбудеться 6 грудня з 13-15 годину в приміщенні ЗОШ 28», – розповів Дмитро БОВСУНЮК.

       Нагадаємо, 2 листопада в громадській приймальні «РІВНЕ РАЗОМ» був підписаний Меморандум про створення Шкільної баскетбольної Ліги «РАЗОМ» між очільником «РІВНЕ РАЗОМ» Віктором Шакирзяном та президентом БК «РІВНЕ» Сергієм Ліщуком.

Орієнтовно, шкільна баскетбольна Ліга «РАЗОМ» буде сформована у грудні і до неї входитимуть 12 кращих команд шкіл міста з 16 – ти, які наразі заявились для участі. Далі заплановано провести змагання серед груп по шість команд. Вони будуть проходити у форматі естафет з елементами баскетболу. Тривалість однієї естафети займатиме 15-20 хвилин.    

     Саме на цьому етапі кожному гравцеві (чині) буде вручена баскетбольна форма із зображенням логотипу Ліги «РАЗОМ»!

https://fb.watch/9EIpot9D3t/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *