РІВНЕНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ФРОНТ ПРОПАГУВАВ ПОЛІСЬКУ КУЛЬТУРУ ТА ЗБИРАВ КОШТИ НА ПОТРЕБИ ЗСУ

Унікальний благодійний вечір української етнокультури «Код Полісся» пройшов 9 серпня у ресторації «БарМаки» у Рівному. На ньому небайдужі рівняни збирали кошти на потреби українських військових. В програмі благодійної культурної вечері «Код Полісся» лунали народні гумористичні пісні, присутні мали змогу насолодитись дефіле архаїчних поліських строїв, взяти участь у майстер-класі з приготування народних страв та у відтворенні автентичних обрядів, притаманних нашому регіону. Окрім бійців культурного фронту, до подібних заходів постійно долучається і місцева влада.

«Наші творчі люди неймовірні! Талановиті і цілеспрямовані, вони щодня вигадують нові і нові способи як допомогти нашим Збройним Силам! “Код Полісся” – яскравий цьому приклад. Нині, ми маємо, як ніколи разом долучатися до подібних заходів, задля допомоги захисникам України! Дякую всім,  хто підтримав цю акцію», – зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Нині, серед основних потреб військових є антидронові рушниці, безпілотники, автомобілі та медикаменти.

«Ми закрили вже наш борг по антидроновій гарматі. Сьогодні вже мали починати збір коштів для нашого рівненського підрозділу. Однак, вночі прийшло повідомлення від наших розвідників, що вони всі живі, а автомобіль, який ми передали їм близько місяця тому знищений вщент. Загалом коштів потрібно дуже багато, бо потреб стільки ж», – розповів волонтер ГО «Дар» Олександр Гребенюк.

Охочих підтримати військових та українську культуру було чимало. Зібрані кошти підуть на закупівлю необхідної для військових амуніції. До слова, окрім благодійних мотивів, метою заходу також було й відродження, збереження та популяризація нематеріальних культурних цінностей Рівненського Полісся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *