Незабутні екскурсії представникам Станично-Луганської ОТГ подарувала Громадська організація «РІВНЕ РАЗОМ»

В рамках візиту, який відбувається за підтримки програми ООН з відновлення та розбудови миру за напрямом “Громадська безпека та соціальна згуртованість”, наші східні гості побували в студії «”ITV media group”, де ознайомились з роботою одного з найпотужніших засобів масової інформації в Західній Україні.

«Ці враження неможливо передати словами. В рамках нашого проекту ми мріємо створити у Станиці Луганській власне Інтернет радіо. Зустрічі зі справжніми майстрами телебачення та радіомовлення нам є неабияк корисними та пізнавальними»,-поділилась керівниця делегації Тетяна Домащенко.

Неабияке враження на гостей справив візит до Таємничих підземель Рівного «Місторі». Даний проект, який став справжньою окрасою міста, з‘явився завдяки копіткій праці представника «РІВНЕ РАЗОМ», екс-начальника управління культури міста Тараса Максименка.

«Нічого подібного не бачила в Україні. Рівне цим проектом підняло високу планку для усіх музейників України в питанні ставлення до своєї історії, її збереження та сучасного і креативного підходу до її презентації»,- вважає учасниця делегації, директорка Станично-Луганського краєзнавчого музею Олеся Мілованова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *