МИ ЗАВЖДИ ПОРЯД. ВЕЛИКОДНІ ПОДАРУНКИ ДІТКАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВІД ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ “РІВНЕ РАЗОМ”

     Початок бойових дій на території  нашої держави кинув чимало викликів не лише перед внутрішньо переміщеними громадянами, а й перед сім’ями, які виховують дітей з особливими потребами. Напередодні Великодня Волонтерський центр громадської організації «Рівне Разом» подарував сім’ям, в яких виховуються дітки з інвалідністю трішечки святкового настрою.

       Сьогодні у «Рівне Разом» уже і не  пригадують той день, коли було прийняте рішення підтримувати таку категорію рівнян. Все сталось природньо, задового до створення громадської організації, тим паче політичної партії. Активно у цьому напрямку і надалі триває робота.

      З приєднанням до  громадської організації професійного реабілітолога Вадима Коваля, це  лише розширило можливості для допомоги таким сім’ям.

       Напередодні Великодня через  групу у соціальних мережах ми запросили до нашого Волонтерського центру батьків, які виховують дітей з інвалідністю, аби передати їм святкові подарунки.  

«У нашому світі чимало добра і чудес, але все це має цінність лише тоді, коли ми пам’ятаємо про те, що сила добра, насамперед, в наших серцях. Дякуємо вашій команді, що зібрали смаколики та подарували радість нашим діткам  до Великодня», – розповіла представниця ГО «Шлях без обмежень» Оксана Мікітюк. 

« Я є мамою трьох маленьких діток. І, відверто кажучи, ми разом з чоловіком вже самостійно звикли вирішувати наші проблеми. І коли мені друзі скинули посилання на оформлення заявки аби отримати Великодню допомогу, навіть і не сподівалась на позитивний результат. До «Рівне Разом» сьогодні завітала вперше. Приємно вражена. Це моє невеличке Великоднє відкриття», –  розповіла Дарія Лосік.

« Виховую шестирічну донечку. І змушена сказати, що у вирішенні наших проблем найбільше допомагають такі громадські ініціативи як «Рівне Разом», окремі підприємці, які нас досить часто підтримують засобами гігієни, ліками, можливістю пройти реабілітацію», – поділилась  мама шестирічної Марійки Олена Веремчук.

      Квасилівчанка Віта Василюк виховує 12-ти річного сина Віталіка. Хлопчик постійно потребує допомоги та опіки. Під час війни пані Вікторію, як і чимало інших батьків, вкрай хвилює питання проходження чергового курсу реабілітації її сином. Як буде цьогоріч, – прогнозувати не береться…

« Я вже досить давно знайома з командою «Рівне Разом». І вони невимушено стали  для мене посередниками між владою  і такими родинами як моя. Мені особисто простіше завітати сюди, описати свою потребу чи проблему і знати, що її обов’язково розглянуть та, при можливості, вирішать або донесуть до місцевої влади. Вкотре дякую за допомогу та .Великодні подарунки», –  каже Віта Василюк.

     Сьогодні родини, в яких виховуються діти з особливими потребами сформувались як потужна спільнота у нашому місті, яка навчилась самоорганізовуватись  та підтримувати один одного. Ефективним та виправданим механізмом для таких сімей стало об’єднання у громадські організації, товариства. Окрім того, за багато років роботи у таких рівнян вже чітко сформувалась база партнерів серед представників влади, громадського сектору, бізнесу.

     Команда «Рівне Разом» дякує Вам за довіру, Друзі! Наша співпраця триває… Все тільки починається! Світлого Великодня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *