ЗБІР ЗАКРИТО! КАТЕРИНА МАРЧУК РАЗОМ З КОМАНОЮ ВОЛОНТЕРІВ ВИКОНАЛА СВОЮ ОБІЦЯНКУ ПЕРЕД ЗАГИБЛИМ БРАТОМ – ГЕРОЄМ.

Остання обіцянка – виконана. Напередодні Різдва військовослужбовець з Рівного Богдан Гордійчук попросив у своїх брата та сестри Сергія та Катерини Марчуків антидронову рушницю та пеленгатор до неї. На жаль, наступного дня захисник загинув, але в пам’ять про нього, прилади все ж передали для його побратимів. Необхідну суму коштів вдалося зібрати разом з однодумцями всього за 5 днів.

Востаннє ми спілкувалися з захисником України Богданом Гордійчуком майже два місяці тому. Тоді чоловік отримував та перевозив на фронт автомобіль та гуманітарну допомогу від португальських волонтерів. Напередодні Різдва Богдан загинув. За день до трагедії чоловік мав прохання до свого брата та сестри – Сергія та Катерини Марчуків. І навіть попри трагічні обставини, обіцянку все ж – виконали.

Останнє прохання Богдана до нашої Катерини Марчук за день до його смерті було антидронова рушниця та пеленгатор до неї. Тому ми оголосили збір на 1 мільйон 386 тисяч, який нам вдалося закрити за 5 днів. До нашого збору долучилась неймовірно велика кількість людей. Долучалися своїми донатами, поширеннями, – координаторка волонтерського центру “Рівне Разом” Іванна Одейчук.

Для того, аби сплатити вартість рушниці та пеленгатора, об’єдналися люди з усієї країни. Співорганізаторами збору коштів стали працівники агенства нерухомості “Рівненська оселя”. Аби зібрати якомога більше грошей – у період різдвяних свят колядували в різних рівненських установах. Окрім цього, відкрили також збір у онлайн-банку. За словами працівниці агенства Надії Дригулі, люди приймали їх з добром, оскільки розуміли, на що йде збір коштів.

Спеціальна техніка допомагає нашим захисникам засліпити ворога, з’ясувати необхідну інформацію та позбавити можливості повітряної розвідки. Нині – йдуть підрахунки зібраних коштів. Невдовзі наші волонтери сплатять за прилади 33 тисячі євро, проте антидронова рушниця з пеленгатором вже у наших військових – литовські партнери дали її у борг. Благодійники вкотре нагадують про важливість участі у зборах коштів на необхідну для військових техніку та амуніцію. Бо потреби військових необхідно закривати відразу, оскільки життя наших захисників – найважливіше.

ДЖЕРЕЛО: Телеканал “Іtv media group” (https://itvmg.com/news/vikonali-ostanne-bazhannya-yak-u-rivnomu-zbirali-koshti-na-antidronovu-rushnitsyu-ta-pelenhator-video-82500)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *