10 травня в громадській приймальні ГО «Рівне Разом» панувала особлива атмосфера – тепла, щира і натхненна. Разом із художницею, активісткою Молодіжної ради при Рівненській міській раді Анастасією Дячук дітки створювали ніжні акварельні листівки для найрідніших – своїх мам.
У кожному мазку – любов, у кожній посмішці – радість. Анастасія Дячук працює в Художній студії «Арт Маестро». Створення неповторних листівок з акварелі – один з мистецьких напрямів, якому вчать у студії. Що вийшло – переглядайте на світлинах.












